Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok milyen gyakran próbálna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen gyakran próbálnak meg veletek ismerkedni utcán, buszmegállóban vagy más hasonló helyen?

Figyelt kérdés
Persze most nem az olyanokra gondolok akik utánatok fütyülnek.

2018. nov. 17. 16:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Egyetlen egyszer szólítottak le ismerkedés céljából buszmegállóban eddig. Kb 2 éve. Utána folytattuk neten a beszélgetést, de végül nem lett belőle semmi több.

Úgyhogy nem gyakran :D

24N

2018. nov. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
20%
Elő szokott fordulni, bár nem feltétlenül naponta, de hetente/havonta kb. Bár spec. most csütörtök-pénteken volt több ilyen is, de ez ritkább mikor egy nap többször is leszólítanak.
2018. nov. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Évi kb. 1x, ha nem számoljuk bele a füttyögőket, a sunáználak-okat meg amikor ezek a mindenkinek, akinek lyuk van a lába között, bókoló útmunkásokat. És igen, ebbe a nekem nem tetszőket is beleszámolom. Mondjuk csak azokat, nyilván, akik tényleg leszólítanak... azt nem tudom érzékelni, ha vki távolról szuggerál, vagy megkérdezi az időt, többet akarna, de aztán mégsem folytatja.
2018. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%
Hát még nem fordult elő, pedig nem lenne rossz. :D
2018. nov. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%
Több éve (kb8) utazok tömegközlekedéssel, gyakran 1 órát állok egyedül a buszmegállóban úgy, hogy közben nem telefonozok, csak nézem az embereket, és mosolygok rájuk kedvesen :) (vagy lehet úgy tűnik, mintha valami űrlény lennék, mert közel egy órát állok minden nap a buszmegállóban telefon nélkül, emberekre mosolyogva XD) Soha nem jött még senki oda hozzám ismerkedés céljából. És itt jelzem, hogy akivel ismerkedni akarnak, azt pont nem érdekli, hogy a lány épp telefonozik e, akkor is odamegy valamilyen ürüggyel. Voltam már ilyennek szem és fültanúja ;)
2018. nov. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
75%

1x volt ilyen összesen.

A mellemet szokták bámulni, pedig nem rakom ki, csak nagy.

2018. nov. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok és eddig egyszer történt velem ilyen pár hete a piacon.
2018. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kétszer, ebből egyszer a férfi 60 fölött volt (egyébként kellemeset beszélgettünk), egyszer meg valami tudatmódosító hatása alatt állt.
2018. nov. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem egyetlen egyszer volt pár éve, mikor rohantam valahová, hogy elém ugrott egy srác. Ki akartam kerülni, mire újra elém lépett, hogy szeretne megismerni. Nem voltam szingli, úgyhogy semmi nem lett belőle. Egyébként konkrét leszólítás ez volt egyedül.


28N

2018. nov. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!