Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van az életemnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van az életemnek?

Figyelt kérdés

Sikerült eljutnom oda, hogy most már csak a munka boldogít. A lányokban/nőkben állandóan csak csalódok. De nincs ez másképp az élet más területén sem.

Barátnőm nincsen, nem vagyok az a bulizós fajta, így az ismerkedési lehetőségeim is elég szűkösek, de talán már kedvem sincs ehhez az egészhez.

Ti voltatok már ilyen helyzetben? Ha igen mit tettetek? Mit tanácsoltok?

A válaszokat előre is köszönöm!

22f


2010. jún. 26. 00:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
61%

te az ért van az élet hogy élj!

nem vagy bulizos?

akkor legyél az meny és keres a bulikba jó kis bukszákat!

táncolj haverkodj!

probáld ki!!!!!!!!!!!!

az élet az ért van hogy éljunk!!

de persze lehet szólidaban is élni!

de probáld ki magad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. jún. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=3ZrPpAOMd8Y


When pressures up and the stress is high

and I wanna bid this world good bye

I'm gonna bury my frustrations

grab some of life's satisfactions

yeah I'm gonna live before I die


I try to find some peace of mind

when my life's treating me unkind

paiin will be my motivation

I'm gonna use my imagination

yeah I'm gonna live before I die


[Chorus:]

So close your eyes, and embrace your memories

leave your troubles and your worries far behind

stop contemplating and start celebrating

yeah you gotta live before you die


I think of chances I didn't take

i try to learn from my mistakes, yeah

I'm tired of being pushed around now

life ain't gonna drag me down now

yeah, I'm gonna live before I die


[Chorus]

2010. jún. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

nehogy elkezdj wowozni az csak mégjobban elszigetel.

Hozd magad új helyzetekbe vagy ha jól tudsz angolul és elég nyitott vagy akkor tudok ajánlani valami mást is. Írj rám ha érdekel

2010. jún. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

21/L

Én akkor éreztem ilyet, mikor az ex-em kitett. Egyszerűen megmondta, hogy nem szeret. Persze nem az én hibám... blabla. Azt hittem, belehalok. Hónapokig nem jöttem rendbe. Nem ment a suli és fáradt voltam élni.

Egy este kinéztem magamnak egy VIII. kerületi kocsmát és lementem oda teljesen egyedül. Tudom, hogy ennyi idősen hatalmas felelőtlenség, de úgy voltam vele, hogy vagy jobb lesz minden, vagy meghalhatok... Megismerkedtem egy baráti társasággal, és azon belül a mostani párommal, akivel már 3 hónapja együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást.

Csak azért írtam ezt le, mert kitartás! Az életben semmi sem véletlen. És lesz majd jobb is. :)

2010. jún. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 AfroAmerikai ***** válasza:

találj magadnak valami hobbit, foglald el magad. A munkán kívül létezik csomó más elfoglaltság. Haverjaid vannak, nem? találkozz velük, dumáljatok, nézzétek együtt a vb-t =D

Adj valami értelmet az életednek. Ha nekem nem lenne párom, elfoglalnám magam, zenélnék, gépeznék stb =)


-AfroAmerikai-

2010. jún. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 skelton ***** válasza:
[link] innen gyűjts poénokat alakíts ki sajátokat és hidd el ha vidám vagy és másokat is azzá teszel mindenféle barátkozás jobban megy.
2010. jún. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
2010. jún. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Kemény dolog, de abban kell az örömöt keresni, amid van. Részvétem a nagypapád iránt, elég nehéz lehet most neked. De sajnos nem tudsz mit tenni, keményen hangzik, el kell fogadnod a helyzetet.

És hogy mit tegyél? Semmiképp ne erőltesd a csajozást. 22 éves vagy, még akkor se vagy elkésve, ha 10 év múlva találod meg az igazit. Csináld azt, amiben örömöd leled! Csak van, vagy tudsz találni olyan elfoglaltságot (és én csak legutolsó lehetőségnek írnám a WoW-ot), amiben örömödet leled! Kezdj el sportolni valamit ha még nem sportolnál, kezdj el futni vagy biciklizni, túrázgatni, stb. Esetleg hétvégenként meccsekre járni, ha szereted a focit. (És hidd el, vannak helyes szurkolócsajok is!)

Próbáld meg pozitívabban szemlélni a dolgokat! A boldogság kulcsa az, hogy az ember tud-e örülni a kis dolgoknak is.

És ha már munka: ha boldogít, akkor tessék szépen, lelkiismeretesen végezni! Elvégre a legjobb munkaerő az, akit boldogít a munka.

2010. jún. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Rhonda Byrne: A titok/The secret


Olvasd el, megesküszöm, hogy segíteni fog. Csak állj úgy hozzá! Különben ha mindig csak a bajokat emlegeted figyeld meg, a könyv is megmondja: Csak még több lesz!

Ha nem szeretsz olvasni, akkor töltsd le a filmet.

Ne hagyd magad reménytelen helyzetbe sodródni! Irányítsd az életedet. A rossz dolgokon meg nincs mese: Túl kell esni.

2010. júl. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

magadat csapod be, ha a munkában találod meg az örömöt!nagyon méltatlan igy leélni egy életet, hogy az ember szándékosan hagyja, hogy valami más dolog árnyékolja le elérhetetlen vágyait!dolgozni sem fogsz örökké, család nélküli nyugdijas leszel egyszer.a legszomorubb, hogy az ilyen sorsu emberek csak akkor tudnának felszedni egy csajt, ha hivatásszerüen üznék a csajozást, abból viszont nem lehet megélni.22 évesen nem lehet elkezdeni.akkor élhetnéd ki magad, mikor a többség már lecsengö állapotban van.képzeld el magad egy konszolidált lánnyal, aki már kiélte magát.szted nem fogsz az agyára menni azáltal, hogy még 17-18 évesek módjára viselkedsz a kapcsolatotokban? ezzel csak azt akarom érzékeltetni, hogy a nök száma is erösen korlátozott, akik közül választhatsz!


akik szerint pedig a kis dolgoknak kell örülni tudni, azoknak üzenem, hogy van akit napokig fel tud villanyozni, hogy egy lány nem rohant el töle, amikor meg akarta fogni a kezét.

2010. júl. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!