Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre butábbak a lányok! én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre butábbak a lányok! én ezt már nem bírom! Miért?

Figyelt kérdés
a kis 14-15 évesek butábbak, évről-évre... úgy vettem észre... 20 vagyok, de már elment a kedvem tőlük, annyira rossz ez így... mások észrevették ezt? hogy egyre butábbak a lányok? a köv. generáció?
2010. jún. 25. 22:05
 1/9 A kérdező kommentje:
úgy vagyok vele, hogy az legalább szűz... ezért ne vess meg...
2010. jún. 25. 22:06
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk is, ne aggódj. Szerencsére van udítő kivétel. Egyébként a 14-15 évesek még talán kinövik, de ismerek nemegy nagyon buta huszonévest, na ők már így halnak meg.
2010. jún. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, ott a megoldás. veled egykorúakat próbálj meghúzni ne 5-6 évvel fiatalabbat. ha ebből a szempontból nézzük, akkor a pasik is egyre butábbak, hogy mindig a kicsilányokra mennek mer azokat egyszerű megdugni.akkor fogadja el az illető ha buta. mit kell pedofilkodni
2010. jún. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Rossz helyen kopogtatsz kedves kérdező!
2010. jún. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért akadnak kivételek szerintem!

Tény, hogy egyre butábbak a lányok, én is nehezen viselem őket.. :)

Szinte csak fiú barátaim vannak, velük nincs semmi probléma..

De csak keresned kell, (talán nem a diszkókban.. ) és hidd el, hogy találsz majd egy olyan lányt, akit megbecsülsz, és aki még 17 évesen is szűz..

de valóban nem 14-15 évesekkel kéne foglalkoznod.

egyébként ők még nagyon értelenek. De egy 16-17 évesnek már kezd megjönni az eszük..

Hidd el, van ilyen lány.. :)


17 L

2010. jún. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne vesselek meg, ha azért nem is vetlek meg, mert szüzet akarsz, de azért igen, hogy pedofil vagy :P

meg azér odab.sz amikor a 14 éves kislány így veszti el o.o

2010. jún. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hát az én barátnőm 15 éves és nagyon okos :D
2010. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És Te hány éves is vagy? 30?
2010. jún. 25. 23:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért leszenek egyre butábbak, hogy alkalmazkodjanak hozzád.
2010. jún. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!