Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit vesz a férjének,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit vesz a férjének, feleségének, pàrjànak?

Figyelt kérdés
Màr annyi mindent kapott, kifogytam az ötletekből. Mindig azt kapja, amit szeretne, de most valami egyedi és izgalmasabbat szeretnék. Esetleg van valakinek vmi ötletek? :)
2018. nov. 12. 09:34
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy a férjemnek szeretnék :)
2018. nov. 12. 09:34
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Készíts saját kezűleg valami ajándékot, képeslapot, írj verset, varrj neki, süss sütit...stb.
2018. nov. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Én általában olyat veszek, amire tényleg szüksége van, aztán feldobom valami egyedivel. Pl. a kedvenc ételét főzöm, sütök tortát, vagy mivel zenélek, ezért játszok neki valamit. :))
2018. nov. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%

Én legelső Karàcsonyra egy cigarettatartót vettem, amibe gravíroztattam.Aztàn vettem egy komolyabb öngyújtót.

Mivel szereti a whiskeyt, szülinapokra legtöbbször azt vettem, díszdobozban poharakkal.

De vettem parfümöt is.

Most nem sok ötletem van, nem rajong semmi ékszerért, se kulcstartóért, de viszont azt tudom, hogy egy nagyon szép karórànak örülne, úgyhogy szerintem az lesz.

Neki könnyebb dolga van, mert tudja, hogy szeretem az ékszereket, így én mindig azt kapok.

A lànyomnak is "kitalàltam" valahogy, hàla a mesecsatornàknak. :)

2018. nov. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez így elég tág kérdés idézem "valami egyedi és izgalmasabbat szeretnék" na már most mi nem ismerjük a párodat és támpontot sem adtál, hogy milyen személyiségre. Én a férjemnek egy taco mintás zoknit vettem pl névnapjára mert mikor először főzött nekem azt csinált de előtte kicsit bepiáltunk már én meg közöltem vele, hogy ha ez a taco józan állapotomban is ennyire ízleni fog feleségül megyek hozzá és így is lett végül. De ez személyes dolog szóval a te párod nem valószínű, hogy örülne neki.
2018. nov. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A különlegesebb, pepecselősebb ételekkel nincs gondom, azt simàn hétvégén is főzök, de akàr hétköznap is.
2018. nov. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 peca1000 ***** válasza:
0%

Fizesd be egy Lingam masszázsra, vagy tanuld meg, és csinálj neki olyat :)


Annak minden férfi örül, én is boldog lennék, ha ilyet kapnék otthon :)

2018. nov. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vadászni járunk a párommal, így szülinapom alkalmából befizetett egy olyan vadászatra, ami helyben nem elérhető.
2018. nov. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A gyűjteményébe egy hiányzó darabot. Felteszem az ára miatt hiányzott.

Mellé egy kézzel írt levél.

2018. nov. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én meg egy speciális párnát kaptam, amit korábbam nézegettem, de nem vettem meg.
2018. nov. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!