Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért látom azt magamnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látom azt magamnak, hogy tokám van?

Figyelt kérdés
1-1 barátom azt mondja nincs de én magamnak látom és amikor lefekszek is vagy ha lefelé hajtom a fejem akkor mintha lenne, ha megfeszítem a nyakán vagy az állam akkor nem látom csak

2018. nov. 11. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne szórakozz már... Láttad már ezt a klipet? Egy csoda birtokosa vagy :-DDD


https://www.youtube.com/watch?v=PE1wM0pdnig

2018. nov. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nőből vagy mi? 😀
2018. nov. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem tök lapos hasam van de ha leülök és begörnyedek hurkácskáim lesznek. Na ez kB ugyanaz. Akinek igazi nagy tokája van, annak ott van akkor is amikor nem lefelé néz
2018. nov. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semleges, tehát sem nem hátrafeszített, sem lefelé nyomott állal, hanem egyenesen előrenéző fejtartással fényképeztesd le magadat valakivel oldalról. Ha ott is látsz problémát, akkor írd be valamelyik böngészőbe a "double chin reduce exercise" szavakat, és kattints a videó találatokra.
2018. nov. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Természetesen úgy értettem, hogy miközben előre néz az arcod, állad sem nem lenyomva, sem nem megemelve, OLDALNÉZETBŐL fényképeztesd le magadat.
2018. nov. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!