Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem? Miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Miért ilyen piszkos a fantáziám?

Figyelt kérdés
Még 1 évvel ezelőtt azt gondoltam, nem kell nekem pasi..minek..pasi nélkül is jól megvagyok...anyáék amúgyis mindig arra neveltek, hogy ne kapkodjak el semmit..16 éves vagyok..és napról napra csak azt érzem, hogy mennyire jó lenne már, ha lenne egy pasim. Minden este olyan hülyeségeket csinálok, hogy a takaróval csókolózok meg ilyesmi..annyira szégyenlem..anyáék amúgy még mindig korainak tartanák, ha pasiznék..meg még nem is találtam az igazira..de ha majd megtalálom..attól félek hogy anyáék rossz szemmel néznék..pedig ha egyszer pasim lesz és szeretjük egymást akkor már bizonyos dolgoknak is nehéz lesz ellenállni. Apa meg főleg olyan, hogy nem akárkim lehet, nehogy azt amit ő megtermelt azt mások elherdálják..na dehát nem az első pasim lesz a férjem.....bár kitudja..a lényeg hogy nem tudom pár hónapja miért érzem magam ennyire magányosan, vagy miért vágynék annyira egy pasira..:( (am. van egy sztár aki tetszik nekem és mindig arra gondolok h milyen lehet vele szexelni..nem tudom miért gondolkozok ilyenen, segítsetek)
2010. jún. 25. 18:16
1 2
 11/12 anonim válasza:

Nincs veled semmi. Nővé értél, kivánod a pasit. Ugyanigy van visszafelé is. A pasik meg a nőt kivánják. A fantáziád egyáltalán nem piszkos, korán érő tipus vagy, a szüleid meg prűdek, azt hiszik, hogy ők jól neveltek voltak. Pedig nekik is piszkos volt a fantáziájuk, csak jobban féltenek mint kellene de nem mernek elengedni ,ezért ilyen hülyeségekkel tömnek.

Keress egy normális pasit, járj vele, de gumi nélkül ne dugjatok. Otthon meg csak annyi, hogy korrepetál. És jó lenne, ha a masztit kipróbálnád, hogy kicsit lecsillapodj.

2010. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Teljesen normális dolog. Nekem is elszabadult a fantáziám, és először azt gondoltam, hogy csak én vagyok ilyen, de később (1-2 év múlva) megtudtam, hogy ez a "természetes".
2010. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!