Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem? Miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Miért ilyen piszkos a fantáziám?

Figyelt kérdés
Még 1 évvel ezelőtt azt gondoltam, nem kell nekem pasi..minek..pasi nélkül is jól megvagyok...anyáék amúgyis mindig arra neveltek, hogy ne kapkodjak el semmit..16 éves vagyok..és napról napra csak azt érzem, hogy mennyire jó lenne már, ha lenne egy pasim. Minden este olyan hülyeségeket csinálok, hogy a takaróval csókolózok meg ilyesmi..annyira szégyenlem..anyáék amúgy még mindig korainak tartanák, ha pasiznék..meg még nem is találtam az igazira..de ha majd megtalálom..attól félek hogy anyáék rossz szemmel néznék..pedig ha egyszer pasim lesz és szeretjük egymást akkor már bizonyos dolgoknak is nehéz lesz ellenállni. Apa meg főleg olyan, hogy nem akárkim lehet, nehogy azt amit ő megtermelt azt mások elherdálják..na dehát nem az első pasim lesz a férjem.....bár kitudja..a lényeg hogy nem tudom pár hónapja miért érzem magam ennyire magányosan, vagy miért vágynék annyira egy pasira..:( (am. van egy sztár aki tetszik nekem és mindig arra gondolok h milyen lehet vele szexelni..nem tudom miért gondolkozok ilyenen, segítsetek)
2010. jún. 25. 18:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nyugtass meg, nem SP, Justyn Bieber vagy Márk az...
2010. jún. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem...:D de am. a kérdésre szeretnék válaszokat kapni :D
2010. jún. 25. 18:19
 3/12 anonim ***** válasza:
10%
fiú vagy vagy lány?
2010. jún. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

a diagnózis: FH (faszhiány;)

amúgy nyugi, ez teljesen normális, amíg nem volt barátom énis ilyen nyomorékságokat csináltam, h tükörrel smároltam meg ilyenek..

aztán egyszercsak rátaláltam, és azóta nagyon jó..:)

a lényeg, h ne akarj görcsösen valakit, mert akkor biztos nem lesz.. élj úúgy mint eddig, járj el bulikba, vagy társaságba, és akkor talán megtalál valaki..:)

a szülőkkel meg ne törődj, nyilván úgy neveltek, hogy egy normális sráccal akadsz össze, az meg a másik, hogy ne szóljanak bele, hogy kivel járhatsz, és kivel nem..

16/L

2010. jún. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
lány
2010. jún. 25. 18:20
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem egyátalán nem piszkos a fantáziád ez tök normális müködnek a hormonjaid de ne aggodj ugyis találsz magadnak majd valakit. nem késtél még le semmiröl. a szüleid szerintem meg még féltenek téged azért ilyenek vigyázni kell a férfiakkal nem mindegyiknek normálisak a szándékai ne legyél naiv velük szemben a jövöben nem megijeszteni akarlak csak tudd ezt is.
2010. jún. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jah, nem piszkos a fantáziád. Ha mondjuk SP-ről fantáziáltál vna, javasoltam vna vmi Tajgetosz-kúrát, de így nem teszem. Várj türelmesen, aztán előbb-utóbb találsz vkit :)
2010. jún. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

16 évesek perverz disznók.


drb23f

2010. jún. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
drb:) látom elemedben vagy:) nem kell lenyelni ha nem akarod nem ASPIRIN tetszett:) föleg hogy az én kérdésemre adtad ezt a választ
2010. jún. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez egy teljesen normális folyamat,beindultak a hormonok,kamasz vagy,vágysz a szerelemre és a testiségre.Nyugodtan járj el társaságba,buliba,ismerkedj,barátkozz,flörtölj,és ha úgy alakul,szedj fel egy srácot,de ne vedd túl komolyan!Ismerjétek meg egymást,járjatok,a többi majd kialakul!A szüleid félelemeivel meg csak annyiban foglalkozz,hogy a tanácsaikat fogadd meg,de ez ne riasszon vissza a párkapcsolattól!
2010. jún. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!