Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltak már "piszkos" gondolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltak már "piszkos" gondolatotok rokonaitokról unokahúg nagynéni nagybácsi stb?

Figyelt kérdés

Tehát fantáziáltatok arról ha nem lennétek rokonok akkor hú de jó lenne együtt lenni vele az ágyba?:$ :D

Nekem jó sok unokahúgom van és baromi jó nők de hát rokonok ez van :)


2010. febr. 18. 01:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
60%
te ugye Kolompár Kevin vagy?
2010. febr. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
az ki az? xD
2010. febr. 18. 01:25
 3/24 anonim ***** válasza:
63%

Igen, még amikor 12 éves voltam, mindig elkértem nővérem telefonját, és unokanővérem képére rántottam rá.:D

De akkor még kis tudatlan voltam...

2010. febr. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
15%

Pettingeltem már unokahugommal. És teljesen magyar vagyok, és még élünk is mindketten.

Szerintem az unokatestvérek csak járni nem szabad, de ha valaki úgy van vele mint mi, hogy évente egyszer látjuk egymást és isten ments ránk jön akkor miért akadályozna meg akármi is?

Sőt még jobb is kicsit mert mindketten tudjuk hogy nincs mögötte semmi és egyeltalán nem komoly, csak kölcsönösen jól érezzük magunkat...

17/F

2010. febr. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
de a rokonod te beteg állat. és nem is innen onnan, hanem azért elég közeli. anyád mitszól hozzá?? jóisten..
2010. febr. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

"de a rokonod te beteg állat. és nem is innen onnan, hanem azért elég közeli. anyád mitszól hozzá?? jóisten.."


na ezt most kinek írtad nekem vagy vmeilyik válaszolónak?^^


ha nekem én mondtam hogy csak akkor kapnám el unoka hugicámat ha nem lennénk rokonok mer tök jó csaj :D

de mondtam így nem mert rokon -.-'


ha annak írtad ki együtt masztizik az unokahúgával háát ez van :d

már a törvény a házasságot sem tiltja

kinek a pap kinek a paplan :-)

2010. febr. 18. 02:25
 7/24 anonim ***** válasza:
Megfordulnak ilyenek a fejemben, és addig üldöznek míg végig nem gondolom őket. Sokáig menekültem ezektől, addig nem múlt el. Amúgy most olvastam sherlock holmes-ot és ott unokatestvér volt szerelmes unokatestvérbe, és az egyik apa házasságot is akart nyélbe ütni, szal úgy látom régebben ez nem volt annyira tabu. Hát a társadalom elvárásainak nehéz nem megakarni - felelni:D
2010. febr. 18. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális valahol, mert az ellenkező nem kiválthat ilyen érzéseket a hormonok miatt, amiről senki sem tehet.Csak persze oda kell figyelni, h.ne legyen testi kapcsolat max plátói.
2010. febr. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
engem meg akart erőszakolni egy közös családi nyaralás alatt az unokatestóm mikor egyedül voltunk az apartmanba...fejbevertem egy fa fogassal ami kézbe volt..és mikor mondtam hogy mit akart először el se akarták hinni..ő tagadott..de lebukott...tették fel 1. vonatra...szeintem addig nics gond mig csak fantáziálsz..addig ő sem zavart mert tudtam hogy bejövök neki...de ez azért szerintem tulzás volt
2010. febr. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én keresztapámba voltam szerelmes :D
2010. febr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!