Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltak már "piszkos" gondolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltak már "piszkos" gondolatotok rokonaitokról unokahúg nagynéni nagybácsi stb?

Figyelt kérdés

Tehát fantáziáltatok arról ha nem lennétek rokonok akkor hú de jó lenne együtt lenni vele az ágyba?:$ :D

Nekem jó sok unokahúgom van és baromi jó nők de hát rokonok ez van :)


2010. febr. 18. 01:16
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
En mar dugtam a mostoha nagyimmal es az apum testverenek a felesegevel! Mindketto nagyon jo volt!
2011. jan. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
én meghúztam a nagynénimet és a két unoka hugaimat szerintem a szex jó akárkivel aki bejön és te is neki
2011. aug. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
én is fantáziálok róla hogy a k.rvajól kinéző nagynénémet illetve unokahúgomat meghúzom, de természetesen rokonok... így nem
2012. jan. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Egy-két válaszoló uram ég... fantáziálni miért ne lehetne? Régi időkben gyereket csináltak a tiszta vérvonal megőrzése érdekében egymásnak pl anya-fia,

lánytestvér -fiútestvér...állatvilágban is elég gyakori jelenség ez. Társadalmilag persze ez ma már elítélendő dolog, de amíg nem születik gyerek igazából nagy gond nem lehet:D

2012. júl. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!