Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok az miért gáz ha ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az miért gáz ha ki szeretném próbálni hogy egy csinos lány lepisiljen? 30éves!

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 16:57
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Érdekes perverzió...XD
2010. nov. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 Tyler913 ***** válasza:
50%

Szerintem akkor gáz,ha annak érzed.Jöhet a sok "ilyenromlottvilágbajutottunk"-jellegű károgó komment,de szerintem igaz lehet,hogy mindenkinek van valamilyen perverziója, rejtett vágya.És amíg ezt ki tudod úgy élni,hogy a partnered a beleegyezését adja, nincs kényszer és bántás a dologban,illetve amíg nem mások orra előtt történik,addig én nem látok benne semmi kivetnivalót, ahogy semmilyen más perverzióban sem (amíg az említett kritériumokat nem hágja át).

Szóval ha találsz olyan lányt, aki ezt örömmel megteszi Neked,akkor miért ne?Sok sikert a kereséshez!

2010. dec. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Ha azt vesszük hogy Japánban sok embernél még a kaki szex is egy megszokott dolog, akkor te még kispályás vagy... Amúgy meg semmi gond nincs ezzel szerintem, és nem attól függ hogy ki mennyire normális, egyszerűen mindenkinek vannak olyan dolgai az élet akármilyen területén, amire akárki azt mondhatná hogy nem normális dolog. Amúgy meg a megfelelő partner titka az egésznek, csak néha könnyebb mondani...
2012. aug. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Ugyan nem vagyok nő, de szívesen lehugyozlak, jó magasról.
2012. aug. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Nem gáz.Nekem a csoportos hasmars a heppem.
2012. nov. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
nem célszerű kiírni ilyesmi kérdést :D
2012. nov. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!