Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan, hogy egy pasit megütöttetek, holott nem is volt hibás? XD

Figyelt kérdés

Velem ilyen nem történt, remélem nem is fog, sak kíváncsi vagyok ilyen sztorikra:DSzóval ha történt mát veled, vagy ismerősöddel ilyen, kérlek oszd meg velünk:)...Az indokot is, és hogy miután kiderült, hog nem is érdemelte meg a pasi a pofont, után mit tettetek/tett az ismerősöd.(szerintem elég ciki, a csaj, és a pasi részéről is).

Írhatnak fiúk is.

kort/nemet is! köszi


2010. jún. 25. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Én megpofoztam, mert olyanokat mondott, hogy a legjobb barátnőjével, miután szakítottunk, leribancoztak. Igazából a barátnője adta alá a lovat, de teljesen felháborodtam, hogy mit képzel magáról és hogy mondhat ilyet, mikor az egyetlen srác volt az eddigi életemben. Aztán meg elkezdett sírni..
2010. jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lyeszus


hát hülye nagyon az a pasi de legalább tanult belőle


pasi vok am

2010. jún. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én rendszeresen ütöm meg a fiukat

ált csak vicböl

haveromnak gyomrosal szoktam köszöni

de már megszokta...xD

16L

2010. jún. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaja a homokozóban sokat szoktunk verekedni!
2010. jún. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2010. jún. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legjobb fiúbarátomat majdnem minden találkozásnál megütöm, de csak poénból és nem erősen.:) De csak mert folyton csipkelődik meg direkt olyanokat mond amiket tudja hogy nem szeretném:P de ő is csak poénból:) Persze ő engem sosem ütne meg, ha nem lennék biztos benne akkor nem ütögetném XD
2010. jún. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!