Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy sztárba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy sztárba, de még magamnak sem merem bevallani? Miért van ez?

Figyelt kérdés

Jó nem mondom, hogy szerelmes vagyok, mert tudom, hogy nem lehetek egy olyanba szerelmes akivel még soha nem találkoztam élőben. De a kinézetébe viszont tényleg szerelmes vagyok. Nagyon tetszik külsőleg!

Ő színész, és az egyik szerepe miatt tetszett meg.

Ez egy sorozatbeli szerep. Először teljesen átlagosként néztem rá a sorozatban. Aztán én sem értem hogy, egyik részről a másikra megtetszett és "beleszerettem". És utána már zavarban voltam mindig amikor az ő jelenetei következtek.

És azóta is zavarba vagyok tőle, amikor mondjuk látom egy posztját Instagrammon. Alig bírok ránézni a képre. Csak pár másodpercre látom és gyorsan tovább is megyek. Pedig legszívesebben több percen keresztül nézném a képét, de nembírom, annyira zavarba jövök. És magamnak sem merem bevallani, hogy "na ő az aki tetszik nekem". Szóval magam előtt sem akarok lebukni, azzal, hogy sokáig az ő képét nézem, mert azzal egyértelművé válna számomra is, hogy "na ő az aki tetszik".


De szerintetek miért van ez?? Hogy még magamnak sem merem bevallani?

És miért jövök zavarba a képeitől??


2018. nov. 3. 20:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

A kategoria miatt bocsi!

Megneztem meg nehany ilyen kerdest es amiket lattam azok a felnott kategorijaban voltak.

2018. nov. 3. 23:56
 12/12 A kérdező kommentje:

És az normális, hogy zavarba jövök tőle?? Ha szerepel egy sorozatban vagy valami műsorban, akkor mindig olyan szinten zavarba jövök, hogy elpirulok és csak mosolygok meg magamban beszélek. Persze imádom őt nézni, ha szerepel valamiben, de mindig nagyon izgulok, amikor már előre tudom, hogy látni fogom őt egy műsorban mondjuk.


Ez a sztár ha jól tudom szingli, tehát jelenleg nincsen barátnője.De már előre félek, hogy mi lesz velem, ha összejön valakivel? Nem akarom, hogy összejöjjön bárkivel is, mert az nagyon rossz érzés lesz nekem és akkor tuti sokáig rossz kedvem lesz miatta. És az lesz a legrosszabb, hogy nem tehetek majd semmit az ellen, hogy ne legyen barátnője, és azzal öszetöri a szívem. Igaz, hogy úgy legalább kiszeretek belőle, de nem így akarok kiszeretni belőle. Még azelőtt akarok kiszeretni belőle, még amíg szingli, mert különben nagyon rossz lesz és nem akarom azt átélni. De nemtudom mégis, hogyan szerethetnék ki belőle. Igazából nem is nagyon akarok kiszeretni belőle mert akkor vége a varázsnak és nem álmodozom többet róla, és fura lesz, hogy többet már nem jövök zavarba tőle, viszont abból az okból jó lesz, hogy legalább nem kell féltékenykednem.

ígyis, hogy ha meglátom egy videóban vagy képen más lányokkal, egyből elfog a féltékenység, pedig csak barátok, de akkor is.


Szóval egyben akarom is, hogy kiszeressek belőle, de egyben nem is akarom, hogy vége legyen. :(

2018. nov. 19. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!