Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy sztárba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy sztárba, de még magamnak sem merem bevallani? Miért van ez?

Figyelt kérdés

Jó nem mondom, hogy szerelmes vagyok, mert tudom, hogy nem lehetek egy olyanba szerelmes akivel még soha nem találkoztam élőben. De a kinézetébe viszont tényleg szerelmes vagyok. Nagyon tetszik külsőleg!

Ő színész, és az egyik szerepe miatt tetszett meg.

Ez egy sorozatbeli szerep. Először teljesen átlagosként néztem rá a sorozatban. Aztán én sem értem hogy, egyik részről a másikra megtetszett és "beleszerettem". És utána már zavarban voltam mindig amikor az ő jelenetei következtek.

És azóta is zavarba vagyok tőle, amikor mondjuk látom egy posztját Instagrammon. Alig bírok ránézni a képre. Csak pár másodpercre látom és gyorsan tovább is megyek. Pedig legszívesebben több percen keresztül nézném a képét, de nembírom, annyira zavarba jövök. És magamnak sem merem bevallani, hogy "na ő az aki tetszik nekem". Szóval magam előtt sem akarok lebukni, azzal, hogy sokáig az ő képét nézem, mert azzal egyértelművé válna számomra is, hogy "na ő az aki tetszik".


De szerintetek miért van ez?? Hogy még magamnak sem merem bevallani?

És miért jövök zavarba a képeitől??


2018. nov. 3. 20:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Szóval ne kérdezzétek, hogy ki az, mert ha megmondanám azzal magamnak is megmondanám. Magamnak meg mondom, hogy nem merem bevallani.
2018. nov. 3. 20:57
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, és mikor vallod be magadnak, hogy még nem nőttél fel? Miért ragaszkodsz a tinédzserkorhoz, és miért ijesztő számodra a felnőtt lét?
2018. nov. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
16 vagyok.
2018. nov. 3. 21:02
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen nincs ezzel semmi baj, de ennek semmi köze a felnőtt párkapcsolatokhoz.
2018. nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
semmi baj ezzel tizenévesen. en is mindenkibe szerelmes voltam.
2018. nov. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyi idősen Harrison Fordba voltam szerelmes. Őrületesen. Nem okozott gondot bevallani magamnak. Nem tudom, mire volt jó és miért megy ezen át a legtöbb tinédzser, valószínű mert egyrészt bennük találjuk meg gyerekkorunk és álmaink szőke/barna hercegét, másrészt ez olyan biztonságos plátói szerelem...Azt hittem, hogy ő olyan magasra tette a mércét, hogy nekem soha senki nem lesz elég jó. Aztán beleszerettem egy hús-vér fiúba, ő lett életem legnagyobb szerelme, amúgy nem teljesedett be, de ez már más történet.
2018. nov. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát igen... ezt hívják rajongásnak!
2018. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16 évesen nem vészes az ilyen szitu, ilyen tinédzser marhaságok ezek. Én az egyik gimis tanárnőmbe voltam bele esve ennyi idősen, aztán kinőttem ebből, majd te is ki fogsz.
2018. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kössz, hogy töröltetted a válaszom. Ki számít egy 16 éves tinilány problémájára a felnőtt párkapcsolatok kategóriában?
2018. nov. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom ezt most nekem mondod-e, de en nem toroltettem senki valaszat sem.
2018. nov. 3. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!