Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van az osztályunkban egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az osztályunkban egy fiú aki szerelmes belém, de nem mer szerelmes levelet küldeni, régebben mi már jártunk, de most nem meri nekem bevallani, hogy szerelmes belém szerintetek hogyan vehetném rá, hogy küldjön szerelmes levelet?

Figyelt kérdés

Ne kérdezzétek, hogy honnan tudom ,hogy szerelmes belém!

Onnan tudom ,hogy az összes barátja ezt mondta meg ők mindenképpen össze akarnak minket hozni. Persze nem mijattuk akarok vele lenni!!!!!!


2015. márc. 20. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a bajod? akkor jöjjetek össze nem nagy űgy
2015. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dobozragasztó szalaggal ragaszd egy fához,hogy csak írni tudjon az egyik kezével. Adj a kezébe tollat, és készíts oda papírt. A hajánál fogva húzd hátra a fejét, majd vágjad gyomorszájon, és szegezz egy pengét a torkához, köpd arcon, és nyomd a térdedel a fához a gojóit, és ördögi hangon súgd a fülébe, hogy most írjon neked egy szerelmes levelet!
2015. márc. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem kell nekem pofázni oké!? Kösz! Ha csak annyit tudtok mondani ,hogy jöjjetek össze a kor be lehet kapni a .....

A második kommentről ne is beszéljünk.

2015. márc. 23. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!