Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak ez számomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak ez számomra nagyon fontos?

Figyelt kérdés
Nos, arra lennék kíváncsi, hogy a maszturbálás a csuklót, vagy a kart erősíti jobban. Tudom, hogy ennek igazából semmi értelme, de bizonyos okokból nekem fontos lenne, mert a barátaim körében felmerült ez a kérdés.
2010. jún. 24. 22:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Mivan??? Házi feladat: Nézz utána a csukló izmainak.


(Ha véletlen nem találod őket, akkor hülyeséget kérdeztél.)

2010. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ezért 2x akkora a jobb bicepszem, mint a bal.
2010. jún. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Hmmm...ezen már énis gondolkoztam...;)
2010. jún. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Szerintem a kart. Onnan gondolom, hogyha túl gyorsan/erőteljesen (stb.) csinálom, akkor a karom kezd el fájni/zsibbadni, nem a csuklóm. A csuklóba van izom egyáltalán? :D


15/f

2010. jún. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
A csuklóízület egy 3 szabadsági fokkal rendelkező ízület. (Articulatio radiocarpalis), ez nem erősíti a mozgás, az izmokat sem tulajdonképpen amik az alkarban vannak, mert bizony egy aerobik sem 5 percig tart..
2010. jún. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Okés, ezt eddig értem, csak hogy igazából melyiket veszi jobban igénybe? Lehet hülyén tettem fel a kérdést.
2010. jún. 24. 22:57
 17/21 anonim ***** válasza:
egyiket se erősíti.csak és kizárólag a csilódat erősíti.nekem higgy.
2010. jún. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
*csiklódat
2010. jún. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha belegondolsz logikusan, akkor rájössz, hogy maga a csukló fárad el, tehát a csuklóízület mozgását veszi igénybe leginkább.
2010. jún. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A csuklódon szerintem nincs annyi izom. Az inkább inas, és az alkar izma mozgatja.

Viszont rejszolásnál nem markolászol, csak fogsz, és az egész karod izma mozog valamilyen szinten, de ez olyan édes-kevés mozgás, hogy az izomtömeg növekedés teljesen minimális, vagy nincs is!

2010. jún. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!