Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem undorító,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem undorító, hogy a tinilányok minden második szava a "szeretlek" és a myvip meg az msn is tele van szívecskékkel?

Figyelt kérdés

Az a vicc, hogy már láttam "fiú" adatlapján is szíveket...


16/F


2010. jún. 24. 21:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ez télleg undorító és csak divatból irogatja a sok kis 12-16 éves k*rva. én még attól is kiborulok ha látom valamelyiknek az msn személyes üzenetébe hogy például (L)Regi(L) dejó nap volt.. ilyent ír ki lány létére és nem lezbizik le, bezze ha én kiírnám fiú létemre pl hogy (L)Máté(L) akkor már egyből b*zi lennék.. Ennél már csak az idegesítőbb amikor elkezdi a sok kis r*bi írni hogy mizu mindenféle sz*r jelekkel...

18/f

2010. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
az előző kommentelőben megtaláltam a lelki társam (K)(L)*.* ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁ
2010. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én sem értem, miért kell kiírni... Nem elég, ha ti tudjátok? Olyan, mintha ráfesteném a házam falára, mintha csak hencegni akarnék vele másoknak. Amikor volt csajom, akkor sem írtam ki, minek?
2010. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nekem exem frankón lecseszett, hogy mérnem bírom kiírni a birka msnre... Onnantól kicsit másképp viszonyultam hozzá :D Mellesleg vele utáltam msnen beszélni...
2010. jún. 24. 21:29
 15/16 anonim ***** válasza:
ya hát amiket leírtál attól fax@ hányingerem szokott lenni :D a mai lányok csak dobálóznak a szavakkal..nem fogják fel a valódi értelmüket, 13 évesen ku*ván@k néznek ki...azt hiszem nem kell folytatnom..
2010. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is rühellem. 17/f
2010. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!