Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinilányok, nem gondoljátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinilányok, nem gondoljátok, hogy ez a divatleszbiség már kicsit égő és nem trendi?

Figyelt kérdés
Elegem van már a sok hülye tinilányból, akik ki akarják próbálni lánnyal a dolgokat 15-16 évesen, azt vallják, hogy a pasik hülyék és a lányokat szeretik. Eddig is zavart, de most a nővérem lánya (16) azt mondta, hogy "utálom XY-t, leszbikus leszek!". Ez annyira felhúzott, mert ők át sem tudják értékelni a valódi leszbikus szerelmet, azt sem tudják, miről szól. Menők akarnak lenni, különbözni akarnak. Szerintetek tinikorban tényleg vannak leszbikusok vagy az összes kiscsaj csak divatból csinálja? És mikor lesz ennek vége? Én egy olyan 5 éve még nem vettem észre, hogy ilyen nyíltan smárolnának bulikban egymással, meg ezt hangoztatnák. Egyszerűen undorító és annyira szánalmas. Félreértés ne essék, az IGAZI leszbikusokkal semmi bajom, akik nővel élnek, nem terjesztik és nem akarnak ezzel kitűnni, hiszen valóban nem a férfiakat szeretik. Na de ez a sok kis hülye..Azt hiszik, biszexek, meg leszbik, mert a T. Pisti, meg a K. Béla megbántotta őket. Ez csak engem zavar már ennyire? Én azt hittem, kevés leszbikus van, erre kiderül, hogy szinte minden 2. lány vagy annak vagy biszexnek vallja magát. Hihetetlen, hogy ezen az oldalon is mennyien vannak.
2010. jún. 21. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

"Jajj elegem van..."

Egy újabb síró-rívó. Most ezzel jobb, hogy ideírsz ilyen f@szságokat? Én is ilyen voltam, most viszont hogy van barátnőm, akkor változott a helyzet. Találj egy lányt magadnak.

Kezeket a paplan fölé, éljenek a csajok!!!!!!!

2010. jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
K*vák,méghogy a sok jó pasi közül,(nem nyalizásból)a lányokat kedvelik. Pf 15/L
2010. jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem f.aszság és van barátnőm. Rinyálok, ha olyan kedvem van, mert megtehetem. Választ akarok kapni, te értelmes.
2010. jún. 21. 21:02
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Sz@rjál már bele. Ha ennyire zavar, ne nyisd meg az ilyen kérdéseket, én is így teszek. Majd kinövik. Az antik kultúrában a férfiak közti nemi kapcsolat volt elfogadott, mégsem törünk ókori görög vázákat porrá dühünkben, hogy "divatbu_zik".
2010. jún. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem csak a kérdésekről van szó, hanem arról, amit látok és hallok nap, mint nap a buszon, hétvégén a bulikban. Gusztustalan és még az unokahúgom is ilyen baromságokat mond. De a kérdés még mindig az, hogy ezek között tényleg vannak, akik komolyan gondolják vagy a többség csak a hülyeség miatt csinálja? És kinövik, ha felnőnek?
2010. jún. 21. 21:05
 6/9 anonim ***** válasza:
persze, hogy a divat miatt csinálják, meg hülyeségből, bolondozásból, hiszen fiatalok. szerintem sem kéne törődnöd vele, hiszen nem tudsz tenni ellene, meg kinövik majd. egy kis bolondozás belefér, és addig örülj míg nem a kábítószer lesz a legmenőbb.
2010. jún. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem majd kinövik, vagyis remélem! kurrvára gáz...de én semilyen leszbit meg sakát nemét kedvelő embert nem birok, nem h azokat akik még meg is játszák..istenemmm!!-,-

14Ł normális értelmes 17pasival..és remélem nem kerülök ilyen sorra h játszott leszbi legyen belőlem...UI:te meg nagyívbe szaard le őket, ne foglalkozz a hülyeségeikkel, nem a te dolgod, a világot meg megváltoztatni úgysem tudod!

2010. jún. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon elegem van belőle...és abból is, hogy van egy kur.va "barátnőm" aki "rámászott" az egyik legjobb barátnőmre és tisztára olyan vele mintha a pasija lenne:Oszal simogatja meg puszilgatja majdnem le is smárolta már:O:Oő azt mondja h ez a barátság jele és hoyg ők miylen jó barátnők holott az én barátnőm utálja...a suliban is hülyének nézik őket... és ez a csaj már smárolt is csajjal szóval örülj hogy az unokahúgod csak hülyeségből mondta valószínűleg és nem ismersz iylen csajt:Dés én sem tudom felfogni hogy nem értik hogy ez gáz. Ez a lány azt mondja hogy a pasik erre izgulnak, de szerintem akik normálisabbak azok lenézik őket és kiröhögik őket..legalábbis én ezt vettem észre
2010. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy hülyén hangzik de nekem is elegem van a DIVATleszbikböl!!!!


22/L (leszbikus).

2010. jún. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!