Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kate Bechinsale lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kate Bechinsale lenne a bizonyíték arra, hogy igenis léteznek olyan nők, akik 30 felett vonzóbbak lesznek mint azelőtt?

Figyelt kérdés

[link]

Tudom, ez ilyen 100-ból 1 kiragadott példa, de akkor is. Sokan azt állítják, hogy ilyen nem létezik és hogy minden nő a 20-as évei elején a legvonzóbb, de ezek szerint ez mégsem igaz. Kate Beckinsale a 20-as éveiben nem is volt olyan jó nő, abszolút egy ilyen átlagos semmilyen volt. Annak ellenére is, hogy a cicijét is megmutatta annak idején egyik filmben, nem volt nagy szám a fiatal cicije. Ha most megmutatná, még az is sokkal vonzóbb lenne, pedig már ő is szoptatott egy gyereket.

Szerintetek ez mennyire ritka példa, az életben is vannak olyan nők akik 30 fölött válnak bombanővé?


2018. okt. 21. 22:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

igen.

ő egy később érő típus.

deh van egy olyan képe,hogy-

1.szülés után

2.ugyanaz a beállítás de már kamasz a gyerek és kajak ugyanúgy néz ki a csaj.

arra keress rá!

2018. okt. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Vannak a való életben is ilyenek igen, ismerek is pár ilyen nőt.


Egyébként meg álltalában azok a palik nyomatják a 20 éves korban a legszebb maszlagot akik kb csak a lyuk miatt meg a test miatt választanak nőt.


Számomra sokkal vonzóbb egy 30-as nő az apró ráncaival , hibáival , mint egy feszes 20-as butuska libuska.

2018. okt. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden nő vonzóbb 30-40 éves kor körül mint huszonévesen. Van már stílusuk, tudnak viselkedni, stb.
2018. okt. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván vannak olyan nők,akik 30 felett válnak bombanővé,kb ugyanannyian mint ahány férfi lesz vonzóbb 30 felett..
2018. okt. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Aki nagyon kislanyos testalkatilag is meg az arcvonasai is kifejezetten gyerekesek annak jot tesz az ido. Felszed egy kis tomeget, kerekebb, asszonyosabb lesz, nem pedig olyan kis torekeny. Az arcvonasai is megvaltoznak. Es ami talan a legfontosabb megtalalja a stilusat, tudja magat talalni, nem feszeng, nem szegyelloskodik. Sok nonek ez idobe telik, mas meg mar 18 evesen profi. Vannak keson nyilo viragok,nincs ezzel semmi baj.
2018. okt. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én jópár ilyen nőt ismerek.
2018. okt. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

#5 “nem pedig olyan kis törékeny”


Pedig sok pasinak pont az az esete. Ezt mondom kis törékeny lányként. A nőiesen gömbölyű alkat sem “kelendőbb” semmivel, csak kinek ez jön be, kinek az, vagy esetleg mind a kettő.

2018. okt. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszagondolok a volt csoporttársaimra, egyetemen egy csomó csóró kis szürke, kötöttpulcsis, semmilyen lány volt. Aztán elkezdtek dolgozni, volt már pénz és igény is csinos, nőies ruhákra, fitneszre, fodrászra, kozmetikusra, stb. Sokuk évek múlva sokkal csinosabb volt és nagyobb önbizalma is lett.
2018. okt. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

Én sokkal vonzóbb vagyok 40 évesen, mint 20 éves koromban.

Engem elsősorban az anyaság tett nővé és ha előbb szültem volna, lehet hogy sokkal szebb lehettem volna. 35 voltam, amikor megszületett a lányom. Előtte semmi mellem nem volt. Ha a 43 kg-ot elértem 168 cm-hez, már boldog voltam. Mindez miatt volt bennem egy csomó gátlás. Mióta anya lettem, van mellem és 52 kg vagyok. 2-3 kg és már ideálisnak mondaná a BMI kalkulátor, bár én nem bánnék még plusz 10 kg-t se. És a pasik donganak körülöttem. Épp tegnap kérdezte meg egy férfi reménykedve, hogy egyedül nevelem-e a gyerekemet. Ezen kívül is rám kattant valaki, akinek nagyon nem kellett volna, mert házas. A férjemnek is jobban tetszem, mint valaha. Pl. nemrégen paprikasprayt vett nekem, mert a fejébe vette, hogy mindenki engem akar megerőszakolni.:) Ilyesmi eszébe se jutott 10 évvel ezelőtt:)))

2018. okt. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha lesz pénze fodrászra, ruhára, kondira, na meg igénye is rá, akkor igen. Vagy ha egyszerűen rájön, mi áll neki jól és ebből eredően lesz önbizalma.
2018. okt. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!