Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez bizonyíték a bűnösségére?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bizonyíték a bűnösségére?

Figyelt kérdés

jártam egy fiúval, de közben volt egy szünet. addig ő más lánnyal járt, de szakítottak és újra összejöttünk.

közben a csajnak új pasija lett, majd szakítottak.

ekkor az exem azt mondta hogy 1 hétig nem akar beszélni senkivel.

nem is hívott, nem láttam, viszont a csajnak irogatott a neten, kedvelgette a dolgait.

láttam, és megkérdeztem, hogy akkor az 1 hét elvonulás csak rám vonatkozik-e. kértem hogy mondja el, ha valami van közte és a lány közt, és akkor én békében kilépek az életéből.

erre szinte nekemesett, szerinte kényszerképzeteim vannak és értelmetlenek a félelmeim. holott egyrészt pont azért kérdeztem meg mert azt reméltem, ha felvilágosít a dolgokról, majd tisztán látok és nem a fantáziámra meg a tényekre kell hagyatkoznom, hanem az ő adott szavára. ergo, nem "kényszerképzetek" vezérelnek a továbbiakban.

2) a lány betegesen féltékeny volt rám, hosszú ideig zaklatott, pont akkor, mikor nem is tartottam a kapcsolatot az exszel, hanem ő volt vele. nem akartam hogy ez újra megismétlődjön, épp ezért ajánlottam fel, hogyha őt választja, megértem és vitákat megelőzendő, békében elhagyom.

ehelyett azt kaptam hogy én csak tönkreteszem az ő idegeit, és hogy jobban jár azzal, ha inkább a másik csaj gonoszságait viseli el (így írta). hosszasan kifejtette, mennyire nem érdekli már, hogy bízok-e benne stb. (merthogy ezek után nem tudok).

a végén kinyögte hogy azért irogatott neki hogy megtudja, miért szakított a pasijával, de nem akar tőle mást és ultimátumot adott.

tettem egy utolsó kísérletet arra hogy békében váljunk el, de nem sikerült, így végül letiltottam.

ezek után visszahallottam másoktól hogy még nekem utalgató számokat rakott ki napokig, hogy mekkora vesztes vagyok és hogy ne higgyem hogy én nyertem stb.

valahogy úgy gondolom, hiába mondta hogy nem akart semmit, mert ha nincs ott semmi takargatnivaló, akkor egy mondattal megmondhatta volna mire volt kíváncsi. nem igaz?


2012. máj. 13. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Úristen de gyerekesen viselkedik!


Kedves kérdező, egyet tegyél meg! Ne alázkodj meg, ne keresd, ne foglalkozz vele. Ha valaki mondja, hogy ezt meg azt tesz ki neked, mondd neki, hogy téged ez már nem érdekel, mivel nem tud érett, felnőtt ember módjára problémát megoldani, és megbeszélni. Amúgy egyet fogsz bánni később, ezt saját tapasztalatból mondom. Hogy nem te szakítottál végül. Hanem sajnos ő volt az aki neked adott ultimátumot, miközben más csajoknak írogat?!?!?! Szánalmasnak tartom a srácot. Felejtsd el!

2012. máj. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jol tetted hogy letiltottad, max szexre kellenel neki, amikor eppen nincsen senkije. nehogy visszafogadd
2012. máj. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem is fogadnám vissza, olyan nagy csalódás volt ez most.

még bennem akart bűntudatot kelteni amiért mertem kérdezni és korrektül felajánlottam hogy lelépek ha nincs rám szükség.

fájt volna neki ha őszinte, biztos

2012. máj. 13. 11:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát elég érdekes hozzáállása van a párodnak. Vagy exednek? Én ebből azt szűrném le, hogy vaj van a füle mögött, de nem akarta bevallani, és azt hitte, hogy annyira félsz, hogy elhagy, hogy nem is fogod piszkálni a dologgal. Ha a szakítás után is csak annyit képes mondani, hogy te vagy a lúzer, meg a vesztes, akkor nem hiszem, hogy olyan nagy veszteség lenne, hogy szakítottatok. Én nem siratnám sokáig a helyedben ezt a kapcsolatot.
2012. máj. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem bírom az ilyen járunk, szakítunk, mással járunk, szakítunk, összejövünk, megint szakítunk storikat.

Az ember mindig reménykedik, hogy hátha... de sosem lesz hátha.


A srácról nincs véleményem. Kavarásból 5, te meg egy 4-es alá.

Az írásod alapján egy kicsit többet néztem ki belőled. Ez a story elég kiábrándító. :S

2012. máj. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

mi az hogy többet néztél volna ki az írásom alapján? mert jól tudok fogalmazni? és ki kavart mit? teljesen tiszta volt az egész, nem ment semmi a másik háta mögött, kivéve az utolsó dolgot, ami miatt összevesztünk.

most írjam, hogy értő olvasás egyes alá?

2012. máj. 13. 11:39
 7/7 anonim válasza:

Sajnálom,de igaza van az előző válaszadóknak.

Az én voltférjem is ezt csinálta:bűntudatott keltett amikor féltékenykedtem,racionálisnak tűnő dolgokkal kimagyarázta magát és nemrég kiderült,hogy évek óta megcsal.Egyet megtanultam,óvakodjak az ilyen emberektől és hallgassak jobban a megérzéseimre.Ezek után én már nem fogok olyannal járni akinek ennyi kimagyaráznivalója van.

Tanulj más kárán ne a sajátodon.

2012. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!