Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy nem kellek neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy nem kellek neki, de mégis?

Figyelt kérdés
Nagyon naiv vagyok, sajnos, ezzel tisztában vagyok. Tetszik egy srác, történt egy és más köztünk, talán bele is szerettem egy kicsit. De ő megmondta, hogy nincs jövőnk, köztünk nem lehet semmi. De a szívem mélyén mégis bízom benn, hogy egyszer majd... Hogy 'ébreszthetném' fel magamat, hogy tudatosítsam, hogy köztünk nem lehet semmi? Tudom, hogy nem lehet, de nem vagyok hajlandó felfogni, reménykedek, és ebbe fogok beleőrülni...:(
2010. jún. 24. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Hát szerintem verd magad fejbe egy ásóval!
2010. jún. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Komolyan itt, ETTŐL a közönségtől kértél segítséget? Tényleg naiv vagy...
2010. jún. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én pár napja kaptam meg ugyanezt és hát engem meg is vertek szóval rájöttem hogy nincs esélyem de azért nagyon fájt és szeretnék meghalni
2010. jún. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak "kicsit szereted",akkor menni fog a felejtés!! Ne dramatizáld túl...
2010. jún. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nah én ugyanígy állok . csak a csaj osztálytársam még jó ,hogy nyáriszünet van így eltudom felejteni a ribancot!!
2010. jún. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!