Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy (LENT)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy (LENT)?

Figyelt kérdés

Szóval, miért van az szerintetek, hogy elég sokan nyomulnak rám, pedig nem is vagyok vékony, sőt, kicsit duci vagyok, ennek ellenére egy csomóan nyomulnak, meg járni akarnak velem. Azt mondják, hogy szép arcom van, bár szerintem nem xD. Az mondjuk igaz, hogy jóval többnek néznek a koromnál.



Sztetek mért van ez?

L/13


2010. jún. 23. 13:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
59%
Sokan a dagadtakra buknak...
2010. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy duci vagy, meg az arcod sem szép, de ha kedves vagy a fiúkkal, megértő, segítesz nekik, ha arra szorulnak, felvidítod őket, akkor is könnyen szerelmesek lesznek beléd.
2010. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
kedves első.. dagadt nem vagyok :D
2010. jún. 23. 13:31
 4/29 anonim ***** válasza:

Hoogy milyenek ezek a férfiak???Te rondának érzed magad, ők meg szépnek látnak és tetszel nekik...:Sőőőőt járnának veled! Ez komolyan felháborító!


Együtt érző szívvel: Babi néni

2010. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
ma már nem a külső számít....nem a csontsovány lányokra buknak a pasik....több önbizalmat adj saját önmagadnak!!!
2010. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

óó Babi néni.. :D

igaz,, neked is sikerült megtalálni Józsi bácsit xD

2010. jún. 23. 13:35
 7/29 Réti bubuzér ***** válasza:
Azért, mert a közhiedelemmel ellentétben a fiúk sem csak a külsőt nézik. (Aki igen, azzal nem kell foglalkozni, az sérült) A kisugárzásod biztos olyan, hogy tetszel a fiúknak. Attól még, hogy a farturkász nőgyűlölő divattervezők ezt a gebe típust részesítik előnyben, a normális embereknek az ízlése maradt normális :)
2010. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D
2010. jún. 23. 13:39
 9/29 anonim ***** válasza:
Lehet szimplán k*rvásan öltözködsz, és ezért jössz be kisfiúknak. De az is lehet te vagy kritikus önmagadhoz.
2010. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, h úgy öltözködnék :D

farmer-póló-tornacsuka/deszkás cipő.

általában így öltözködöm :D

és az alakom az tényleg nem jó..

2010. jún. 23. 13:45
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!