Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnnan tudom hogy bejövök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnnan tudom hogy bejövök a főnökömnek vagy csak ugrat?

Figyelt kérdés
Párszor már flörtölt velem csak nem tudom hogy poénból vagy komolyan gondolja e. Igazából nem is az én főnököm nem vagyok a beosztottja. Mindig köszön mosolyog, kacsintgat , de előtte mindig körbenéz nem e látja senki. Ha mások is vannak ott nem mer oda jönni csak pár méterről bámul meg rámmosolyog, de mikor nincs ott senki oda jön hozzám akkor is persze szétnéz előtte és akkor beszélgetünk. Ha meg olyan ember van mellettünk aki egy portás például és vele beszélgetek próbál ő is beszállni a beszélgetésbe vagyis inkább magára hívni a figyelmet , néha oda szúrogat. És igen idősebb nálam sokkal.

ma 20:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem ugrat... mosolyogj vissza, vedd a "lapot" ha akarsz tőle valamit. Mondjuk valószínűleg nem járni akar, csak megdugni, de ha neked az is elég akkor lelked rajta.
ma 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!