Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban van esély arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban van esély arra, hogy az első szerelmem lesz a feleségem?

Figyelt kérdés

Még nem volt komolyabb barátnőm 21 évesen és ezt már kezd feltűnő lenni.

Igaz, hogy kissé válogatós vagyok és nem állok csak azért össze valakivel, hogy legyen barátnőm.

Több rokon szerint is majd úgy fogok járni, hogy találok valakit és el is veszem feleségül. Ez jólesett mikor hallottam mert nekem is ez az álmom, hogy egy lány és vele végig.

Tényleg van, akivel így történt?



2018. szept. 25. 16:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak azon múlik, hogy kinek mennyire kell közel kerülnie a másikhoz ahhoz, hogy rájöjjön, működne-e a kapcsolat. Én is válogatós voltam. Aztán úgy alakult, hogy az első barátnőmet vettem el feleségül. (Nem az első szerelmem amúgy.)

Remekül megvagyunk 15+ éve, szóval ilyen is van.

2018. szept. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!