Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban van esély arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban van esély arra, hogy az első szerelmem lesz a feleségem?

Figyelt kérdés

Még nem volt komolyabb barátnőm 21 évesen és ezt már kezd feltűnő lenni.

Igaz, hogy kissé válogatós vagyok és nem állok csak azért össze valakivel, hogy legyen barátnőm.

Több rokon szerint is majd úgy fogok járni, hogy találok valakit és el is veszem feleségül. Ez jólesett mikor hallottam mert nekem is ez az álmom, hogy egy lány és vele végig.

Tényleg van, akivel így történt?



2018. szept. 25. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem lehetetlen, viszont a mai világba, a mai társadalmi elvárások végett szerintem nehéz. Lehet az első barátnőd lesz a feleséged, de az is lehet, hogy ha az is lesz, pár év után elváltok valamilyen oknál fogva.
2018. szept. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Egyébként a családod ezt nem bóknak szánta (ez cinizmus volt a javából).. és lehet most még úgy érzed nem akarnál többet, de ha egyre ráérzel a punci ízére, majd fog érdekelni másé is.
2018. szept. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Derwer ***** válasza:
100%

Én egy hónapja vettem el az elsőmet. ;)

/Amúgy igen, nem bóknak szánták /

30F

2018. szept. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ezt nem értem, hogy nem bóknak szánták, vagy mi ebben a cinizmus?

Egyébként valami baj lehet velem akkor mert nem kaptam rá a punci ízére. Egy fél éve feküdtem le az első csajjal (ugyancsak jól nézett ki), de nem lettem bátrabb egyáltalán, nem próbálok meg továbbra sem csajozni, hogy megint érezzem az ízét.

2018. szept. 25. 17:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem bók volt sajnos. Inkább arra gondoltak szerintem, hogy megunod az egyedüllétet és vègső elkeseredèsedben elveszed az első szembejövő csajt aki szóba áll veled. Még ha nem is illetek össze, vagy egy elviselhetetlen perszóna. Persze ettől függetlenül lehet szerencséd. Én is az első páromhoz mentem hozzá és tökéletesen boldogok vagyunk.
2018. szept. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát az nem valószínű, hogy így történne. Elég sok lány szóba állna velem, de mivel nem olyanok, így én nem viszonozom az érdeklődést, inkább az egyedüllét akkor már.
2018. szept. 25. 18:16
 7/11 Bétó apó ***** válasza:
0%
Isten óvjon attól, hogy az első szerelmedet elvedd feleségül. Rengeteg emberrel történik ez meg. Esetek túlnyomó többségében az ilyen katasztrófával végződik. Képzeld el, hogy este piásan felszedsz egy csajt, mert a piagőzön át nem látod milyen valójában. Reggel meg elfog a döbbenet, hogy voltál képes összefeküdni ezzel a nővel. No kábé ilyen amikor valaki szerelemből házasodik, majd a lila köd eloszlása után rádöbben az igazságra. De akkor már késő... És hatványozottabban igaz ez, ha valaki az első szerelmével házasodik. Hallgass az okos szóra, ne akard ezt saját bőrödön tapasztalni...
2018. szept. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést képzeld el úgy, mintha bementél volna a boltba, elmész a pékárú részleghez, és nem nézel meg semmit, a hozzád legközelebb álló valamit megfogod, és megveszed. Lehet az zsömle, kenyér, kifli, bármi(!), de nem fogod megtudni, hogy mik voltak még a boltban, elképzelhető, hogy más jobban tetszett volna. (Mondjuk ezt úgy írom, mintha házasságból nem lehetne kilépni, de mivel úgy lenne normális, hogy nincs válás, ezért a példában is így van. Remélem érthető)
2018. szept. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én nem így fogom fel. Ha valaki annyira megtetszik külsőleg és annyira meg is tud fogni a belseje akkor nem érdekel, hogy a többi lánynak milyen a melle vagy milyen lehet vele a szex, milyen a személyisége.

Akkor csak azt az egy illetőt szeretném. Amúgy sem vagyok az a csajozós típus, hogy nekem még mást legyen kedvem fűzni, örülnék, hogy valakivel boldog vagyok és szeret a mai világba.

Nem is értem másnak, hogy jönnek olyan gondolatai, hogy nem élte ki magát ha már megtalálta élete párját. Végül is ezek szerint nem élete párját találta meg, csak akkor nem tudom miért ment bele a házasságba ha nem volt 100%-ban biztos benne.

2018. szept. 25. 20:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Itt nem igazán a kiélésre gondoltam, hanem arra, hogy alaposan meg kell választani az illetőt, akivel az életed leélnéd. Kérdést megválaszolva: Van esély; de ne görcsölj rá arra, hogy az első ha összejön, akkor neki kell lennie. Időt kell adni a kapcsolatnak, megnézni, hogy működik-e, bár ez triviális és nem értem miért írom le.
2018. szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!