Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyennek képzeltek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek képzeltek egy ideális randit a párotokkal?

Figyelt kérdés
2018. szept. 7. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:
67%

Nem szeretek randizni de, ha van valami alkalom amit meg tudunk együtt ünnepelni akkor én azt úgy képzelném el, hogy elmegyünk valami kellemes helyre ahol eltöltetjük az időt. A hely milyensége nyilván nagyban függne attól, hogy mit ünneplünk meg vagy csak úgy általánosságban randizunk. Első évfordulóra mondjuk én hajó túrát egy kellemes vacsorával tudnék elképzelni, bár ez valószínűleg csak bizonyos évszakokban működne.


Annyira kreatív nem vagyok, de például születésnapi randi alkalmával nagyon sok érdekes helyre el lehet menni közösen. Legyen az vadaspark vagy csak szimplán valami sporttal kapcsolatos dolog, vagy szimplán hobbival és ez lenne maga az ajándék is. Például szélcsatornában való lebegés, tesztvezetés a Hungaroring-en valamin sport autóval vagy csak szimplán egy kis repülővel megtett körűt. Ennek igazából tényleg csak a képzelet és az anyagiak valamit az érdeklődési kör szabhat határt.

2018. szept. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy tatamin találkoznánk, ahol megküzdünk egymással, majd a nő - mivel nyer - büntiből lábkényeztetést igényel.
2018. szept. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!