Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mekkora az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mekkora az ideális magasságkülönbség fiú és lány között?

Figyelt kérdés
Ami külső szemlélő számára nem néz furcsán?

2018. szept. 7. 08:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
10-15 cm maximum
2018. szept. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Bétó apó ***** válasza:
38%
Attól függ hogy vízszintes vagy függőleges testhelyzetben nézzük-e. Vízszintesen nekem 0-30 centi magasságkülönbség felel meg a javamra, függőlegesen ahogy az első írta: 10-15 centi az ideális, akkor a lány ha nagyon akar magassarkút is vehet, nem lesz magasabb nálam...
2018. szept. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan hogy ideál. Meg kit érdekel az hogy más hogy nézi a párt amikor ők úgy szeretik egymást ahogy vannak? láttam már olyat ahol a lány részére volt 10-15 centi plusz és sétáltak az utcán kézen fogva... szóval ÉN szerintem nincs olyan hogy ideál..ha valakibe beleszeretsz nem fogja érdekelni hogy te most egy magas vagy vele vagy magasabb,alacsonyabb.
2018. szept. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%

Nincs ilyen szerintem, engem nem érdekel ki mit gondol, hogy mennyire gondolja furcsának :)

Én 180cm vagyok, az se érdekel ha egy nő aki tetszik csak 150cm :)

2018. szept. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ilyen NEM létezik, mindenkinek mások az igényei! Van pl. akit nem zavar, ha a csaj magasabb és a pasi alacsonyabb. Van, akinél kritérium, hogy 5-10 centi legyen a különbség, hogy a pasi legyen magasabb...stb.


Az már régen rossz, ha azzal foglalkozol, hogy teljesen vadidegen emberek mit gondolnak rólad és a kapcsolatodról.

Magánügy fogalmáról hallottál már?

2018. szept. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerintem 15-20cm. Amikor egy lány felvesz egy magassarkút akkor is magasabb a fiú.

Én még 140centis lánnyal is randiznék.

2018. szept. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ilyen nem létezik, mert mindenki számára más az ideál. Az ugynolyan magastól a 20+ centi különbségig.

Aztán egy dolog az ideál és megint más dolog, hogy ki tetszik meg, kihez vonzódunk.

Ez nem csak szubjektív, de magánügy, csak az adott párra tartozik.

Régen el van cseszve, ha az a szempont, hogy "külső szemlélő számára nem néz furcsán?"

2018. szept. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nálam 20 cm.
2018. szept. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Kisebb, mint egy egész fej.

(Régen volt pasim, aki egy egész fejjel magasabb volt nálam, nem volt valami kényelmes :D Most a párom olyan 5 centivel magasabb nálam, pont tökéletes.)

2018. szept. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Nálam volt már mínusz 32 centi is (185 VS. 153), és iszonyú jó volt vele a szex. Nekem igazából csak az a fontos, hogy a nő alacsonyabb legyen a nő, mint én..
2018. szept. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!