Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok fiúk, lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok fiúk, lányok a női intim piercingről?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok ami aranyos a csiklónál van és csak 2 golyó látszik amibe van 1-1 rózsaszín kő!Nem az olyanra ami egy csúnya karika vagy patkó vagy ...
2010. jún. 21. 16:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vonz. Sőt! 20/F
2010. jún. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nő volt a piercinges..Fiúnál nem is csináltattam volna,nem kellet levennem a bugyit,úgyhogy nem látott mindent..:-)
2010. jún. 21. 17:01
 13/21 anonim ***** válasza:
k*rvás :s
2010. jún. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Az intim piercingről, de mindefajta piercingről meg testnyavalyákról (műkörmöt, tetkót) is beleértve azt gondolom, hogy az illető már nem tud mit csinálni jó dolgában.. Persze, ettől még lehet nagyon is normális.. de igazából utálom ezt a nagy lazaságot, lézengést és ezt a sok baromságot, amit azért csinálnak, hogy addig se kelljen semmit tenniük. pótcselekvés kábé.

de az ő bajuk, bár miattuk is utálom a 13-20 év közöttieket.


23L

2010. jún. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

az ilyen nagy piercingek szerintem undorítóak!

a kis golyó gyöngyöcskével az viszont szexi:)

2010. jún. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nekem se tetszik az olyan piercing hogy karik vagy patkó vagy valami hegyes szögre hasonló minták!!Énnekem is csak az ízléses és szépek tetszenek,mint pl.:köldökbe virág minta,orr csak egy kicsi kő,oda le is olyat rakattam hogy 2golyó látszik és mind a kettőbe van egy-egy kicsi rózsaszín kő...
2010. jún. 21. 17:16
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

szerintem ez undorító, meg a hasonló p*csás piercingek(idióta strasszköves sz@rok), egy patkó sokkal jobb lenne szerintem, de ez csak az én véleményem. nekem az ajkamban van patkó :D

15/L

2010. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
ha felszedem a csajt, lekerül a bugyi, és egy kib*szott ékszer áll ki az ágyékából, hamar visszakerül az a bugyi, én meg lépek. Durván taszító.
2010. jún. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
50%

17:08 lány!

maximális tiszteletem neked!

nem, nem akarom a telefonszámod, nem kérek képet rólad.

csak ennyi, örülök, hogy vannak még ilyenek.

2010. jún. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szia,

köszi. Én meg örülök, ha ezért nem lehurrogást kapok.

Amúgy meglepődtem a válaszokon, hogy a nagyjának nem tetszik. És ez jó.

2010. jún. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!