Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti tízes skálán hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti tízes skálán hány pontot adnátok magatoknak és hány pontos nőt képzeltek/képzeltetek magatok mellé?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem szép dolog pontozni, viszont érdekel a dolog.
2018. aug. 27. 15:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
mégha 30 felett könnyebb is egy férfinek, az azért elég nagy hazugság, hogy akkor majd a 10 évvel fiatalabbak között válogathatnak. rohadtul nem. :D
2018. aug. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
23%

Nem biztos, hogy minden pasi válogathat 35 évesen a 20 éves nők közül. De sajnos az is tény, hogy még az egzisztenciának is csak laza köze van ehhez, ugyanis a nőknél még egy 35 éves pizzafutár is sikeresebb mint egy 25 éves szoftvermérnök... ez a tapasztalat. Miért? Franc tudja igazából, a nők a "tapasztalt" pasikra buknak, és egyszerűen még egy olyan pasi is tapasztaltabbnak tűnik nekik, aki semmire nem vitte, mint egy olyan aki végigküzdötte az életét, pusztán az életkora miatt.

A férfiak meg pont fordítva vannak programozva, minél fiatalabb egy nő, annál nagyobb esély van az egészséges utód nemzésére... valahogy a természet így teremtette a világot, vagy a phasz tudja.

2018. aug. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
27%
2 pontra értékelem magam, 6 pontos lenne a nő akit elképzelnék magam mellé, ez esélytelen, de olyan meg minek aki nem tetszik, elég elviselni magamat.
2018. aug. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

#19

Ez az egesz kerdes es kommentek felszines "ertekekre" epulnek. Arrol volt szo, hogy kulsoleg adodoan 38evesen van a ferfi a csucson, ami nagyon mem igaz, max penzugyileg.

2018. aug. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Azt nem értem miért pontoztak le, én nem csak a külsőre értettem a pontozást, minek lennék egy 2 pontos nővel, hogy még rosszabb legyen? 23-as voltam.
2018. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

#25

tokmindegy mit irsz, aki akar, ugyis lepontoz, ha nem tetszik neki a velemenyed :D ne is torodj vele

2018. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Jómagam nagyon nagy jóindulattal is 2-es vagyok. Ha egy hasonló, vagy legalább egy 4 pontos bejelentkezne, akkor nagyon örülnék neki.
2018. aug. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!