Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti tízes skálán hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti tízes skálán hány pontot adnátok magatoknak és hány pontos nőt képzeltek/képzeltetek magatok mellé?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem szép dolog pontozni, viszont érdekel a dolog.
2018. aug. 27. 15:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%
Én a külsőmet 4-6/10 pontra értékelném, attól függ milyen állapotban vagyok éppen. Képzelődni sok mindenről lehet, nyilván mindenki a legjobbat akarja, de jobb a realitások talaján maradni.
2018. aug. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
76%

Mindent összegezve sok lánynál én minuszban lennék, de általabán félreismernek vagy csak szimplán nem mutatom meg, hogy milyen vagyok valójában így alul értékelnek. Magamnak olyan 4/10 pontot adnék, ha jobb pillanatomban vagyok. Egy rosszabb pillanatban pedig 0/10.


Azon még soha nem gondolkoztam, hogy pontok alapján gondoljak bárkit hozzám illőnek vagy hozzám nem illőnek.

2018. aug. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
4%
Egyrészt nem igaz, hogy minden 30 feletti elvált nő egyhamar újra kapcsolatban van, sokan maradnak egyedül, kb. a fele. A másik felénél is meg lehet nézni, milyen típusú kapcsolatban van. Mert egy dugópajtit egy nő bármikor talál, az semmi. Meg még ha nem csak dugópajtik, hanem van valami több is, az sem mind1 a férfi részéről hogyan tervezi a jövőjüket? Mert ha csak ki akarja élni magát a férfi, és átmenetileg jó neki egy 30-as elvált nő, de később meg otthagyja egy fiatalabb nőért akivel családot alapít... lehet rosszabbul jár vele a szerencsétlen elvált nő, mert még el is vett tőle plusz pár évet a semmiért egy kiélős pasi. Nézz a dolgok mélyére, nem árt.
2018. aug. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Magamnak? Valahol nulla és mínusz végtelen között.

Nem képzelek magam mellé párt, semmi szükségem párkapcsolatra.

2018. aug. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
68%

"Persze később majd 30-35 év fölött, amikor megfordul a helyzet,"


Nagyot fogsz koppanni. Semmi nem fog megfordulni.

2018. aug. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
25%

Én egyetlen 30 év fölötti férfit sem ismerek, aki siránkozik mert nem talál nőt, még egy utolsó mamihotelesnek is van hova dugdosnia meg kellene komoly kapcsolatra is. Ellenben 20-as férfiakból dunát lehetne rekeszteni, annyian vannak egyedül.

Viszont 20-as nőt meg egyet sem ismerek akinek ne lenne pasija vagy ne lenne lehetősége 1000 pasi közül választania. Elvált nő gyerekkel meg már a kutyának se kell. Így van ez, az ábra tökéletes, amit linkeltem. Egy férfi 38 évesen van értéke csúcsán, egy nő 23 évesen. C'est la vie.

2018. aug. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
86%
30-35 évesen esetleg akkor fog fordulni a kocka, ha teszel is érte és addigra beérik a munka gyümölcse: férfias és vonzó testalkat, biztos egzisztencia, elegáns stílus stb. stb. Aztán reménykedhetsz mellette, hogy az arcod is férfiasodik. De ha csak ülsz a babérjaidon és várod, hogy valami csodás átalakuláson menj keresztül, akkor nem fog történni semmi..
2018. aug. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
80%

#9

te beteg vagy. erteked csucsan? tobb 38eves jono van, mint 38eves jo pasi. itt max a pasi a penzetol ertekes, semmi mastol. de mivel a 21. szazadban elunk, ezert nem kell feltened a noket, keresnek eleget, nem kell nekik a "38 eves erteke".

2018. aug. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
24%

" itt max a pasi a penzetol ertekes, semmi mastol."


Hát kéremszépen, ha neked csak a pénznek van értéke...akkor nó komment.

A saját szemszögödből teljesen igazad van.

2018. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
78%

Ez a pontozgatás értelmetlen, két okból.

1. Mindegy, hogy kit veszel, nem fog mindenkitől ugyanannyi pontot kapni. Ékes példa, mikor topmodellekre is megy a fika, egy átlagos csajra meg a nyálazás, hogy neki ő a 10/10.

2. A párkapcsolati piacon nem a külső az egyetlen, ami megadja egy-egy ember értékét. Erre is ékes példa, mikor az átlagos külsejű milliomos után kaparnak a jó csajok.

2018. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!