Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Csak én nézem le azokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Csak én nézem le azokat a pasikaz, akikre főzni, mosni, takarítani kell? Nem tekintek rájuk férfiként.

Figyelt kérdés
2018. aug. 18. 19:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem nezek le senkit, de az ilyeneket meghagyom masnak.
2018. aug. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenézés, ha nem gyereket akarok nevelni.

Egyszerűen nem azt jelenti a törődés, másikról gondoskodás, hogy miatta sok olyan plusz feladatot veszek a nyakamba, ami nélküle nem lenne.

2018. aug. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézem le, csak nem lennék együtt ilyen férfivel. Minden nehézség nélkül találtam is olyat, aki nem egy plusz kolonc és többletmunka, hanem partner a mindennapokban.
2018. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
9%
Ugyanmár,büdös a házimunka.Tudom,sokkal jobb a műkörmösnél lustálkodni meg pletykálni.
2018. aug. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg, mennyivel férfiasabb egy kis köténykében egy kukimuki, aki épp sütikéket gyárt a konyhában...:D
2018. aug. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Férfiasabb, mint eltartott parazitának lenni.
2018. aug. 18. 20:35
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Valóban férfiasabb! Imádom, ha egy pasi tud főzni és nem egy elveszett kisgyerek, aki anyuci vagy nő nélkül életképtelen..


Az én párom pl néha főz, és szeretem ezt benne. Én tisztelem, ha egy férfi életképes.

De már pl a mosógép hazsnálatát is megtanítottam neki, ha esetleg elfelejtem időben berakni a mosást. ;) :)

2018. aug. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én sem nézem le, de hogy nem kellene egy gyerekes, lusta, magát kiskirálynak képzelő férfi sem, az is biztos.

És itt most nem beszélek arról, amikor valaki megérdemli, és kedvességből főzök neki vagy kivasalom az ingét.

2018. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok. Amúgy de, nagyon is férfias, amikor egy férfi önálló, el tudja magát látni, és anélkül, hogy mondani kéne bármit neki, mint egy 5 éves gyereknek, és teszi a dolgát.

És amikor egy férfi főz... Akkor nem csak a nyálelválasztás indul be.

2018. aug. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kezdenék kapcsolatot ilyen férfivel. Nem egy gyerek fejlettségi szintjén lévő valakinek akarok lenni a gondozója, aki nem képes magát ellátni, hanem egy társat szeretnék, akivel egyenrangúak vagyunk, és a háztartási munkákból is arányosan vesszük ki a részünket.
2018. aug. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!