Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerü baleset vagy rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerü baleset vagy rossz előjel?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, egy nehéz, "fiús" egyetemi szakra járok, ahol kicsit nehéz bepótolni az elmaradt kamaszkorom. Emiatt elég durván elhagyott az életkedv, kinszenvedéssé vált minden hétköznapom, amikor pedig hétvégén otthon vagyok, a befásult családom szemléletétöl van hányingerem! Most is itt döglik apám a SZOBÁMBAN, itt nézi a tévét éjjel és nappal, mintha ez lenne a világ legelemibb dolga!Ha a problémáimra probálom terelni a szót, egyszerüen gúnyosan kiröhög.Ugyanazt a 5-10 elméletét kell hallgatnom amiket a világról alkot.Pszichologushoz járok december óta, rorschach teszt kimutatta, hogy totálisan szét vagyok esve.Rondának tartom magam, noha eddig csak csinos lányokkal volt "kapcsolatom", volt 18 éves koromban egy nagyon csinos barátnöm, igaz nagyon rövid ideig, és "ö kezdeményezett".A pszichologusnál töltött idöszakom miatt az egyetemen minden eddiginél roszabb eredményeket értem el.Ebben a félévben egy lányos koli bulijában megismertem két csinos lányt, akik még annak ellenére is elhivtak magukkal szórakozni (csak mi 3an), hogy idöközben probáltam meggyözni az egyik lányt (aki tetszik nekem), hogy én mennyire gonosz, csunya, és értéktelen vagyok(végülis ő hivott el, hogy élöben mondjon véleményt rólam)! A várva várt estén (ami egyébként elég szépen indult) aztán sikerült ugy bebasnom, hogy a szorakozóhelyre valo belépés után a wc-re irányultam, és csak 3 óra alteltével tértem magamhoz...ugyanott.Pedig évek óta iszok, és egyszer sem volt emlékezetkiesésem, sem hányásom, és semmilyen más probléma, csak pont ilyenkor, mikor végre életemben valami sikert is érhettem el volna a magánéletben.
2010. jún. 20. 20:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Budapestre köt az a kevés kis magánéletem amit felépitettem az évek alatt.most ha otthon benyögöm, hogy jaj hát megyek pestre, mert itthon nincsenek barátaim, akkor jól kiröhögnek majd.
2010. jún. 21. 14:24
 12/15 anonim ***** válasza:
Hosszú, nem olvasom el, nem érdekel. Old meg. Úgy se tudsz olyat csinálni, amin 5 év múlva ne röhögnél.
2010. jún. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
attól függetlenül te tiz év mulva sem fogsz röhögni azon, hogy az "oldd" szót egyetlen d-vel irtad.
2010. jún. 22. 11:56
 14/15 anonim ***** válasza:

Én sem tudtam otthon beszélni senkivel semmiről.Így egy idő után letettem erről.Egyszerűen csak aludni jártam haza.Persze azt se minden nap.Így soha senkit nem vittem haza,csak ha végképp elkerülhetetlen volt.Fiú vagy,elvileg Neked kell udvarolni,így Neked kell menni a csajhoz.Ha valamiért mégis hazaviszed a csajt,akkor Apukádat rakd ki a szobából.Ha nem veszi észre magát,akkor mondjad neki.Ettől függetlenűl én is azt látom jó megoldásnak,hogy keress barátokat,vagy keresd fel az egyetemi haverokat.Nyár van,fiatal vagy,szórakozz.Később nagyon fogod bánni,hogy nem élted ki magad.Ezt tapasztalatból mondom.

A csajjal meg szerintem nem rontottál el semmit.Előfordúlnak ilyen balesetek a mai világban.Röhögd ki magad,és lépj ezen tovább.CSAK POZITÍVAN!!!!!!!!

2010. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Mindenképpen járj szórakozni barátokkal vagy akár csak haverokkal akik nem állnak olyan közel hozzád de jól érzed magadat velük.. Ne sajnáld vonatra költeni a pénzed ha picit távolabb laknak tőled és véletlenül se fojtsd a bánatodat alkoholba vagy drogokba, ahogy én is tettem mikor depressziós voltam... És ami a legfontosabb, hogy a kis dolgoknak is örülni kell akármi legyen az és mindennek a pozitiv oldalát nézd!
2010. jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!