Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerü baleset vagy rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerü baleset vagy rossz előjel?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, egy nehéz, "fiús" egyetemi szakra járok, ahol kicsit nehéz bepótolni az elmaradt kamaszkorom. Emiatt elég durván elhagyott az életkedv, kinszenvedéssé vált minden hétköznapom, amikor pedig hétvégén otthon vagyok, a befásult családom szemléletétöl van hányingerem! Most is itt döglik apám a SZOBÁMBAN, itt nézi a tévét éjjel és nappal, mintha ez lenne a világ legelemibb dolga!Ha a problémáimra probálom terelni a szót, egyszerüen gúnyosan kiröhög.Ugyanazt a 5-10 elméletét kell hallgatnom amiket a világról alkot.Pszichologushoz járok december óta, rorschach teszt kimutatta, hogy totálisan szét vagyok esve.Rondának tartom magam, noha eddig csak csinos lányokkal volt "kapcsolatom", volt 18 éves koromban egy nagyon csinos barátnöm, igaz nagyon rövid ideig, és "ö kezdeményezett".A pszichologusnál töltött idöszakom miatt az egyetemen minden eddiginél roszabb eredményeket értem el.Ebben a félévben egy lányos koli bulijában megismertem két csinos lányt, akik még annak ellenére is elhivtak magukkal szórakozni (csak mi 3an), hogy idöközben probáltam meggyözni az egyik lányt (aki tetszik nekem), hogy én mennyire gonosz, csunya, és értéktelen vagyok(végülis ő hivott el, hogy élöben mondjon véleményt rólam)! A várva várt estén (ami egyébként elég szépen indult) aztán sikerült ugy bebasnom, hogy a szorakozóhelyre valo belépés után a wc-re irányultam, és csak 3 óra alteltével tértem magamhoz...ugyanott.Pedig évek óta iszok, és egyszer sem volt emlékezetkiesésem, sem hányásom, és semmilyen más probléma, csak pont ilyenkor, mikor végre életemben valami sikert is érhettem el volna a magánéletben.
2010. jún. 20. 20:55
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
most pedig a nyári szünet miatt minden lehetöségtöl elzárva, itthon, egyedül tengödhetek.
2010. jún. 20. 20:57
 2/15 anonim ***** válasza:

És mi a kérdés?:) Nem egészen értem..

Szedd össze magad, járj el otthonról a barátokkal.

Ne foglalkozz apáddal, ha ilyen, beszélj mással, ne vele..

17/L

2010. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
a pszichológushoz pont a nevezetes este után mentem, másnap.nem kis törekedés kellett, hogy ne hányjak még nála is.persze ö meg akart gyözni, hogy nem voltam szerencsétlen, nem járattam le magam, ez még helyrehozható tévedés, és hogy semmi baj, már maga, hogy lányokkal voltam az elörelépés.
2010. jún. 20. 20:59
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát ennyi. Halgass rá, érti a gondodat, hiszn ez a munkája, hülyeség lehet, de én is foglalkozom pszihológiával alapfokon..

Társaság! Kell, hogy legyenek barátaid akikkel ki tudsz kapcsolódni.!

Ők átsegytenek minden problémán.

Első voltam.

2010. jún. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
a városban töltött éveim alatt épitettem fel ezt a kis magánéletet magam körül.itthon, vagyis most nyáron ettöl teljesen elzárva kell lennem! mégis, ha idehoznék egy lányt, mondanám neki, hogy ne beszélj hangosan mert apám nem hallja a tévét??????
2010. jún. 20. 21:04
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát ne egyből vidd magadhoz..

Nyár van. Tervezzetek programokat, strand, séta, fagyizás, mozi akármi!

És ha eljön az, amikor már elviszed magadhoz, akkor megfogja érteni, hogy apád ilyen, és nem vele fog foglalkozn.

De nincs külön szoba? Vagy miért nem hallja a tv-t??

Próbálj meg vele beszélni, anyám is ilyen, kicsit sokat iszik..:S

Még mindig az első vagyok..

2010. jún. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Verd agyon magad a billentyűzettel, hát hogy a fenébe lehetsz ilyen béna?

Kihagytál egy 3-as felállást is na én itt lőttem volna főbe magam.

2010. jún. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

apám nem alkesz, egyszerüen csak begubózott az évek során.tévét azért nézi hangosan, mert évközben hétköznap szinte egész nap csak ö van itthon (anyám virágboltos a saját boltjában) és mivel mást nem zavar ezért ugy hallgatja, ahogy neki tetszik,


a lány meg az ország másik végében lakik.évközben, bár akkor tanulni kell, mégis hatékonyabban lehetne hozzá közelednem, de most rosszul jött össze a dolog.

2010. jún. 20. 21:14
 9/15 A kérdező kommentje:
figyuka, nekem még totál depisen is bejátszanak az ilyen lehetöségek, szval aggóndom nem köl
2010. jún. 20. 21:15
 10/15 anonim ***** válasza:
szerintem járj fesztiválokra haverokkal, ott könnyen feloldódik és ismerkedik az ember :) nem ismerem a zenei ízlésedet, vannak mindenféle vegyes fesztiválok, szerintem valamelyik olcsóbbra látogass el, lehet ott barátnőt is szerezni, új ismertségeket, és többnyire jót tesz az embernek, hidd el :D
2010. jún. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!