Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
26éves vagyok és folyton azt érzem hogy szükségem van arra hogy ölelgessenek meg törődjenek velem, Miért érzem úgy hogy ezek nélkül nem tudok boldog lenni? Ha hosszú távon nincs kapcsolatom akkor közel depressziós szoktam lenni már .

2018. aug. 5. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

A magány és az ingerszegénység teszi ezt.

Minél több idő telik el így, annál éhesebb leszel ezekre. Én sem hiszek abban, hogy egyedül is boldog az ember. Egyedül befőttnek lehet lenni max, a polc tetején. De gondolom te sem éred be csontokkal, ezért vársz a nagy fogásra.

2018. aug. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez sztem normálid érzés, ez motiválja az embert
2018. aug. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elvetettség. Valamikor sérültél, amikor elvesztettél egy embert, vagy nem kívánt gyerek voltál.


Karizmatikus Klasszikusok között meg tudod találni:


Dereck Prince: Elvetettség

Tünetek, okok, gyógymód

2018. aug. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pdf


[link]

2018. aug. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hármas válaszoló,gyerek koromban már sokat bántottak vertek sulis koromban osztály társak , szerintem akkor sérült a lelkem de ettől függetlenül mertem mindig nagyokat állmodni -és bizony meg is valósítottam azokat ! a rosszba sosem tudtam bele húzni mert szerencsére nem hagytam senkinek hogy le vigyenek a méllybe !
2018. aug. 5. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!