Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jön vissza az életembe ő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön vissza az életembe ő?

Figyelt kérdés

Nagyjából 3 évig volt egy szerelmem, nagyon mély érzéseim voltak iránta, nem voltunk együtt, sok dolgot elrontottunk stb, nagyon rosszban váltunk el. Nagy nehezen, az időnek köszönhetően túltettem magam rajta, azt gondoltam hogy soha nem fogunk már beszélni, és le van zárva a dolog.

Eltelt két év, és felkeresett most (kellett neki valami amit azt hitt hogy nekem küldött el) és közben érdeklődött mi lett velem, meg ilyesmi. Elkezdtünk mély dolgokról beszélgetni, számomra semleges,viszont tényleg nem hiszem el, hogy azt hittem végre magam mögött hagyhattam, erre visszajön... Nagyon váratlan volt.

Azóta elköltöztem egy másik városba, és 2 éve nem láttam ugye. Beszéltük a talit, csak végül nem ért rá. Szívesen elmennek, kíváncsi vagyok rá. Viszont félek, hogy előjönnek a régi érzéseim, és ugyanott leszek mint évekkel ezelőtt.

Miért jött vissza? Nem hiszem hogy véletlen lenne hogy két év után mégis felkeresett. Mielőtt írt volna, egy héttel álmodtam is vele, hogy bocsánatot kértem a hibáim miatt.

Nagyon durva.

Szerintetek miért?


19/l

Es semmi önsajnálós dolog, szimplán érdekel más mit gondolhat erről, mert fura miket tartogat az élet vele kapcsolatban... Úgy érzem sose szabadulok tőle.



2018. aug. 1. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem sors, nem karma, hanem saját magadat szivatod meg azzal,hogy újra találkozni akarsz vele. Felszakítod a régi sebeidet, szándékosan. Csináld,ha akarod és viseld következményeit.
2018. aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sors fintora..lehet nem véletlen.

Ha nem szereted akkor hagyd,ha szereted akkor beszéljetek.

2018. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén mondom, ne találkozz és ne is beszélj vele. Én beleragadtam a gyász egyik fázisába két évre, mert kollégám is volt. Amikor felmondtam, utána még sokáig kísértettek a történtek. A minap összefutottunk, úgy, hogy nem beszéltünk, nagyon durván feltépődtek a sebeim.


Perzse mindenki más, ezt csak jótanácsként adom neked.

2018. aug. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfogadsz egy jó tanácsot: nem mész bele! Nekem is volt egy ilyen szerelem az életemben, én 5 évig nem tudtam elfelejteni. Bármikor megláttam az utcán, napokig rá gondoltam. Persze a fiúk jöttek-mentek közben, de őt soha nem tudtam teljesen elengedni és elfelejteni, és rajta is azt láttam, hogy még mindig érdeklem. Majd újra belépett az életembe, és úgy összetörte a lelkemet, mint még soha senki: depressziós lettem, pszichológushoz járok és gyógyszert szedek... Persze ez egyedi eset, másoknál lehet a Sors keze, viszont az már árulkodó jel lehet, hogy megbeszéltétek a talit és végül "nem ért rá"...
2018. aug. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ugyan már emberek...egy fiatal lányról beszélünk..hadd találkozzon vele . Én tuti azt tenném.
2018. aug. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Fiatalság nem egyenlő az eszementséggel.
2018. aug. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Vicces a kerdes amit anno feltettem. Kepzeljetek el hogy azota is nehezen, de “szabadultam tole” randizni akart velem es elegge odaig volt ertem, nagyon jokat beszelgettunk. Meglatta bennem hogy a regi kislanyos hisztis lanybol milyen szemelyiseg lettem.

Joban voltunk teljesen, ritkan de beszeltunk. neki lett egy exe , es a lany nagyon eroltetetten akart velem baratkozni ( A lanyrol csak kesobb tudtam meg hogy az exe a sracnak)

Vegul a srac kattant, letiltott mert felt hogy a lanynak rosszakat mondok rola (xd mikor a sajat exet nekem szidta, minosithetetlenul beszelt rola mikozben tudta hogy a lannyal baratnok vagyunk)

Nekem ugye lett kapcsolatom, a kapcsolatom elott pedig mar epp beadtam a derekam (ez 2020) de nem ert ra talalkozni.



Sors fintora ide vagy oda, azt gondolom az elet nem akarta hogy osszejojjek, de meg a talalkozast sem akarta- valahogy hiszek a karmaban, es hogy az egiek nem akartak hogy elrontsam vele az eletem:D (nagyon intelligens a srac de minden pszichiatriat megjart mar, es nagyon alszent mintahogy rajottem)

2021. dec. 30. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!