Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok boldog, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok boldog, mert nem lehet az enyem, akit szeretek. Hogy eljem tul lelkileg?

Figyelt kérdés
Akit szeretek, nem szeret viszont, nagyon reg igy van, nagyon jo baratom, mas ferfire nezni se tudok, annyira nem, hogy ha odajon egy kedves, helyes, udvarias srac beszelgetni velem, elvagyok vele, de ha erzem, hogy tobbet akarna, szinte undorodok, mert "mintha megcsalnam a szerelmemet", pedig egyutt se vagyunk, de ugye a szivem az teljesen az ove... nagyon melyen vagyok mar, eljarok, vannak baratnoim, megy az elet tovabb, de ures vagyok belul. Mit lehet tenni? Ha tudtok esetleg neten olvasni valot ezzel kapcsolatban, szivesen fogadok linkeket, de tanacsokat is.

2018. júl. 31. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj pszichológushoz. Nagyon nem normális hogy ennyire kötődsz-ráadásul nem létező kapcsolathoz.
2018. aug. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Meg az sem normális, hogy egy emberrøl tulajdonként beszélsz, amit nem kaphatsz meg. Olyan ez inkább mint egy beteges birtoklási vágy, nem szerelem. Valamit képviselhet az a pasi ami hiányzik a te életedből. Tényleg keress pszichológust
2018. aug. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nincs ra penzem, igy ez kilove... Hat azert a birtoklasi vagy meg stb tulzas.. engem nem az erdekel, hogy elmondhassam, hogy velem van. Szeretni, olelni, kenyeztetni akarom es minden este mellette elaludni. Voltam regen is szerelmes, de ez egeszen mas. Regen hamarabb elfogadtam, ha valaki nem jott ossze velem es kesz, a volt paromba meg talan szerelmes sem voltam, csak tiszteltem es kedveltem (elejen kicsi fellangolas volt)

De ez a srac teljesen mas... soha nem tudom elfogadni, ha legalabb nem probaljuk meg egyutt... ugy erzem o az igazi, vele boldog lennek mindig, annyira jol kijovunk, vele meg egy vitat is sajnalok, akkor is ha nekem van igazam... nem akarnam a szep perceimet rosszra pazarolni vele...

2018. aug. 1. 10:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha az igazi lenne, nem fájna.
2018. aug. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem ertem, hogy hogy erted. Mi nem fajna? Pont hogy az igazi nelkul nem tudunk elni, nem?
2018. aug. 1. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!