Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak e-mailt, vagy hívjam fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak e-mailt, vagy hívjam fel?

Figyelt kérdés
Szerelmet vallottam, egy tanáromnak. Nem utasított el, csak azt mondta, majd később, és erről többször is biztosított, hogy nem utasít el. Teljesen meg vagyok zavarodva miatta. Csak rá tudok gondolni. Írtam neki mailt, erre is szintén azt írta, hogy most ne, majd később, ha nyugisabbak lesznek körülötte a dolgok, akkor majd... Erre írtam egy olyan szép mailt, hogy nem lehet rá nem válaszolni. Ennek ellenére, nem ír, már több, mint egy hete. Mit jelent a most ne, majd akkor talán. Ha nem akar tőlem semmit, akkor miért nem mondja azt?
2010. jún. 19. 19:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

lehet kicsit nyálas volt, de inkább buja :)

Nem akarok tolakodó lenni, de muszáj valamit tennem, mert így csak beleőrülök. Részemről több, mint fél éve tart és nem múlik.

2010. jún. 20. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!