Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak e-mailt, vagy hívjam fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak e-mailt, vagy hívjam fel?

Figyelt kérdés
Szerelmet vallottam, egy tanáromnak. Nem utasított el, csak azt mondta, majd később, és erről többször is biztosított, hogy nem utasít el. Teljesen meg vagyok zavarodva miatta. Csak rá tudok gondolni. Írtam neki mailt, erre is szintén azt írta, hogy most ne, majd később, ha nyugisabbak lesznek körülötte a dolgok, akkor majd... Erre írtam egy olyan szép mailt, hogy nem lehet rá nem válaszolni. Ennek ellenére, nem ír, már több, mint egy hete. Mit jelent a most ne, majd akkor talán. Ha nem akar tőlem semmit, akkor miért nem mondja azt?
2010. jún. 19. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
képet!
2010. jún. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2010. jún. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? És fiúk vagytok vagy lányok?
2010. jún. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Képet nem rakhatok fel, hiszen pont egy olyan kapcsolatba akarom csábítani a tanárom, amiért kirúghatják. Amúgy vagyok annyira csinos lány, hogy arra is gondoltam, azért nem mond nemet, mert egyszer még jó lehetek egy numerára. De most nem ér rá.
2010. jún. 19. 19:25
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez az első kérdésem.
2010. jún. 19. 19:25
 6/11 A kérdező kommentje:
Én egy huszonéves lány vagyok, ő egy harmincas férfi.
2010. jún. 19. 19:27
 7/11 anonim válasza:
Szerintem meg 1 vagy 2 hetet varjal aztan irj e-mailt amiben ird meg hogy konkret valaszt szeretnel,mert nem varhatsz a vegtelensegig.Ha erre az e-mailra sem valaszol akkor vagy szemelyesen beszelsz vele,vagy hagyd a fenebe.
2010. jún. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, pont erre a válaszra vártam. Csak nem mertem addig írni, amíg valaki meg nem bíztat.
2010. jún. 19. 19:34
 9/11 anonim válasza:
Szerintem várj vele.Már adtál magadról jelet,hogy vagy. Ha érdekel téged akkor meg fogja tenni a lépést.Nagymamám mondta egyszer:"Ha nyalod rug,ha rugod nyal".Remélem érted.
2010. jún. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ne akadj ennyire rá

"szép mail"??

lehet h csak neked az, lehet neki nyálas és gyerekes

2010. jún. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!