Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintitek megérdemli?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintitek megérdemli?

Figyelt kérdés
Szerintitek megérdemli az az ember aki hazudott nektek és a bizalmat megtörte hogy lelkileg kicsit szét szedjétek? Mármint lássátok rajta hogy nagyon oda van értetek de ti azt akarjatok hogy soha ne forduljon ilyen többet elő. Ezért inkább nem irtok,találkoztok és reagáltok az üzenetére? Annak ellenére hogy lássátok hogy neki ez mekkora szenvedés.
2018. júl. 30. 23:44
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
10. Hát ezek után már tuti hogy pnát növesztettem. Agyilag kérdezed? Agyilag 12
2018. júl. 31. 00:18
 12/20 anonim ***** válasza:
De most komolyan kérdem.😊
2018. júl. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
21 F
2018. júl. 31. 00:21
 14/20 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd a lányt megszerezni hosszú távra szerintem ne csináld ezt,inkább beszéljétek meg..
2018. júl. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ja, hát én meg voltam győződve, hogy te vagy a csaj.

De ha fiú vagy, ilyet akkor se csinálj, inkább mondd meg neki, hogy valamit félreértettetek, és szeretnéd tisztázni ezt a dolgot minél előbb. Nagyon gáz dolog az ilyen büntetgetős játszmázás.

2018. júl. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

És hidd el rosszul is elsülhet.

Mert lehet alaptalan az egész és esetleg annyira megbántod hogy végleg elveszíted..

2018. júl. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Már együtt vagyunk. Ő hitte azt h együtt vagyunk már. Ő mondta először h szeretlek. Csak kicsit felbsz hogy miért nem volt őszinte. Mondta volna hogy igen még beszélgetek vele. Meg nem törölte volna a vele folytatót beszélgetést csak h ne legyen komfiktus. Mert szerinte ez volt az előző kapcsolataiban is hiába nem volt semmi még is vita volt. De én el ugatam az elején hogy kicsit sem érdekel hohy kivel beszelget.
2018. júl. 31. 00:28
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Homokozó lapát ovis szint,büntike mer nem kér a másik

belölünk,két randi volt,semmi,persze ne irj egy hétig,max már lesz neki más,férfi..

2018. júl. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mi értelme van játszmázni? Tényleg mint az oviban...
2018. júl. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hallod lányom ezt a palit engedd el...jaaa hogy te vagy a fiú?? Kiba gáz!
2018. júl. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!