Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintitek megérdemli?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintitek megérdemli?

Figyelt kérdés
Szerintitek megérdemli az az ember aki hazudott nektek és a bizalmat megtörte hogy lelkileg kicsit szét szedjétek? Mármint lássátok rajta hogy nagyon oda van értetek de ti azt akarjatok hogy soha ne forduljon ilyen többet elő. Ezért inkább nem irtok,találkoztok és reagáltok az üzenetére? Annak ellenére hogy lássátok hogy neki ez mekkora szenvedés.
2018. júl. 30. 23:44
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Kétségek között hagynátok nem tudná hogy hogyan miként döntőtök. És egy hétig megszakítanátok a kommunikáció minden formáját vele szemben.
2018. júl. 30. 23:46
 2/20 anonim ***** válasza:

Ez igy eleg durvan hangzik.

És én nem tartom jó ötletnek semmiképpen sem.

Lehet tudni miben hazudott?

Hogy mennyire volt súlyos hazugság,hogy most ezt érdemli.

2018. júl. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Aki hazudott és a bizalmamat megtörte azzal nem egy hétig szakítok meg minden kommunikációs formát...


Mi ez a dedó? Játszma, bünti, meg hasonló marhaság. Nem fogsz elérni vele semmit. Magadat szivatod tovább, nem őt.

2018. júl. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség ilyeneket játszani. Ha megbántott, vágd a fejéhez, cseszd le, aztán feletsd el. Esetleg még adj neki egy esélyt, hogy megmagyarázza vagy legalább bocsánatot kérjen.

De ilyen kicsinyes bosszúnak, sunyi viselkedésnek semmi értelme. Ezzel csak lesüllyedsz az ő szintjére.

2018. júl. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szerintem továbbra sem mindegy ki pl az illető.

És miben hazudott.

Mert ha egy nagyon közelálló személyröl van szó,érdemes megpróbálni megbeszélni a dolgokat.

2018. júl. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Mikkor ismerkedtünk nem tisztáztuk a szándékainkat. Ő úgy gondolta hogy én biztos beszélgetek és ismerkedem mással is. Pedig nem. Én már az első pillanattól fogva tudtam h mit akarok tőle. Le feküdtünk az első randin. Igazából mi mar ismertük egymást de csak netten keresztül. Tudtam h van más is neki. Vagyis úgy tudtam hogy nem akar tőle semmit sem. Hogy nem beszélget már vele. Nem talalkoztak kivéve mikkor bement hozza a harmadik fél a munkahelyére. Ezt tudtam is mert mondta h bement hozzá. De mint kiderült beszelgetet még vele. Ezt is most tudtam meg. Azt mondta a második randink ota nem beszel vele. Múltkor viszont törölte evvel a személyel való beszélgetését. Azt mondta azért hogy ne legyen belőle konfliktus, azt állítja h nem csalt meg. És most azon van h bebizonyítsa nekem.
2018. júl. 31. 00:01
 7/20 A kérdező kommentje:
Azt mondta hiába közölte vele hogy nem akar tőle semmit még is zaklatta.
2018. júl. 31. 00:05
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Milyen bizalmat tört meg, te kis butus? Kétszer randiztatok, volt egy szex, ez még csak nem is kapcsolat. Semmi komoly nem volt köztetek, csak te áltatod magad, hogy komolyabbat akar tőled.

Okulj belőle, és máskor ne feküdj le valakivel csak azért, mert az első randin szépeked mond. Vagy ha mégis így teszel, akkor ne sírj, hogy kihasználnak.

2018. júl. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Úgy látszik nem érted. Nekem nem avval van a bajom. Meg kérdeztem tőle te beszélgetsz még vele? Azt mondta nem. Nem akar tőle semmit sem. Mert taszítja. De ennek ellenére még is beszélt vele...
2018. júl. 31. 00:13
 10/20 anonim ***** válasza:

Kérdező te lány vagy vagy fiú?

Mennyi idős?

2018. júl. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!