Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megérdemli a megalázást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemli a megalázást?

Figyelt kérdés
Egy másik kategóriában volt egy kérdés, ahol egy picit túlsúlyos tinilány tett ki képet. A válaszolók többsége bíztatta, kedves volt vele, de volt egy nő, aki köntörfalazás nélkül leszólta, fogyókúrára akarta rávenni, kielemezte a testrészeit, szerintem bántó volt. Ráírtam privátban, hogy mutassa meg magát, hogy mire van olyan nagy szája. Nem számítottam erre, de küldött képet, előtte-utána kép (bikinis), és hihetetlen gyönyörű teste van. Nem tudom, mit írjak vissza, igazából én azt szeretném elérni, hogy szálljon el az önbizalma, legalább pár hétre gyűlölje meg magát, mert ő is ezt teszi másokkal, de ugyanakkor meg feléledt bennem a férfi, egyfolytában azt érzem, szeretnék tőle valamit. De akkor meg nem ócsárolhatom. :D Szerintetek?
2018. febr. 9. 16:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ciki, ha ezek után akarsz tőle valamit szerintem. :D
2018. febr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%

De h..lye és irigy vagy.

Ő elért valamit, és az egészséges sportos életmódra szerette volna felhívni a csajszi figyelmét, mert tényleg nem jó, főleg fiatalon, ha már valaki kövér.


Mivel alázta meg? Azzal, hogy rávezette a hibájára? Ez a megalázó?


Inkább hagyd békén. És te mit tettél le az asztalra?

2018. febr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Senki nem érdemli meg a megalázást.
2018. febr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Teljesen reálisan hangzik, hogy pl én rengeteget dolgozok az alakomért, érezhetően pozitív visszajelzéseket kapok, majd rám ír valami idegen a gyakorin, jól beszól, és ettől meggyűlölöm magam...

Ugye ezt te se gondoltad komolyan? :D

2018. febr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Igénylik a megalázást.
2018. febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Miből gondolod, hogy tényleg saját magáról küldte?

Ha ezek után még akarsz valamit tőle, akkor megérdemlitek egymást.


Az építő kritikával sosincs baj, de nem mindegy, milyen hangnemben történik a tálalás.

Ha annak ellenére, hogy ő elérte magán azt a változást, amit akart, de mégsem tud másokkal emberi hangnemben beszélni, fejben vannak gondok, és igazából még mindig nem lépett ki a "csúnya lány" szerepből. A lányban a régi önmagát látja, és megalázza, ahogy annak idején (nyilván) őt alázták.


Neked kell egy sérült ember?

2018. febr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

"de küldött képet, előtte-utána kép (bikinis), és hihetetlen gyönyörű teste van."


Neten mindenki arról küld képet, amiről akar.Az sincs kizárva, hogy nem ő volt a képen, csak ezzel akarta igazolni a bunkóságát.Bár...még ez sem jogosítja fel arra, hogy másokat kritizáljon.Testileg lehet valaki szép, de emberileg, agyilag, empátia nélkül kalap sza.rt sem ér.Kívül szép, belül meg üres, a lehető legrosszabb kombináció egy emberi lénynél.

2018. febr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%

Alapból minek írkálsz rá másra? Mi közöd az Ő testéhez?


A kövéreket NEM kell sajnálni, 99%-uk MAGÁTÓL lett ilyen.

2018. febr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy miért kell mindenkiről, akit más testét nem dicséri, nem tartja szépnek, építő kritikát mond, rögtön azt feltételezni, hogy ő biztos egy irigy zsírdisznó. Aki maga is kövér, az nem fikáz ilyen módon másokat, csak a jó testért megdolgozó nők.

Szánalmas vagy kérdező.

Fordítva is igaz, ha valaki azt írja egy kitett képre, hogy gebe, túl sovány, fiús, sem nőiesség nincs benne, az máris megkapja, hogy irigy, frusztrált zsírdisznó, és képet kérnek a hozzászólók, elsősorban férfiak.

Én vékony, formás, sportoló, nem gebe nőként rengetegszer kaptam meg a frusztrált zsírdisznó jelzést, csak mert le mertem írni a véleményemet valaki testéről, aki feltöltötte ide a fényképét.

Ez a szánalmas, és az ilyen emberek érdemelnék meg a megalázást.

2018. febr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%

Fogyókúrára akarta rávenni!!! :O Micsoda szemétláda, igazán megérdemelné, hogy senyvedjen az öngyűlölettől! Persze.

Nagyon unalmas ez a "szép, belül üres" dolog. Én is megmondom őszintén a túlsúlyos embereknek, hogy igenis túlsúlyosak, nem szép, nem vonzó, és a saját érdekükben nem ártana lefogyni. Ha nem szemétkedésnek veszik, és nyitottak is, szívesen adok tanácsokat is.

Én egészségesen étkezek, sportolok, a legtöbb ember szerint nagyon szép alakom van, feszes is a bőröm, de én sem voltam mindig ilyen, tennem kellett érte. Nem tudok sajnálni senkit, aki önszántából olyan, és picsog, és arra vár, hogy a neten simogassák az egóját, hogy "el tudja fogadni magát" és "megszeresse a testét olyannak amilyen", mert tenni érte derogál.

Sokat foglalkozom a külsőmmel, adok magamra minden téren, de kötve hiszem, hogy ettől bárki is egyből üres lenne belül. Semmi olyat nem tud egyetlen kövér nő sem nyújtani abból fakadóan, hogy csúnyább olyat, amit én nem.


Kérdező, te meg szánalmas vagy. Próbáld csak megalázni nyugodtan, max. kinevet a csaj. :)

2018. febr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!