Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megérdemli a megalázást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemli a megalázást?

Figyelt kérdés
Egy másik kategóriában volt egy kérdés, ahol egy picit túlsúlyos tinilány tett ki képet. A válaszolók többsége bíztatta, kedves volt vele, de volt egy nő, aki köntörfalazás nélkül leszólta, fogyókúrára akarta rávenni, kielemezte a testrészeit, szerintem bántó volt. Ráírtam privátban, hogy mutassa meg magát, hogy mire van olyan nagy szája. Nem számítottam erre, de küldött képet, előtte-utána kép (bikinis), és hihetetlen gyönyörű teste van. Nem tudom, mit írjak vissza, igazából én azt szeretném elérni, hogy szálljon el az önbizalma, legalább pár hétre gyűlölje meg magát, mert ő is ezt teszi másokkal, de ugyanakkor meg feléledt bennem a férfi, egyfolytában azt érzem, szeretnék tőle valamit. De akkor meg nem ócsárolhatom. :D Szerintetek?
2018. febr. 9. 16:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Juj de ügyi vaaagy! De ez feljogosít arra is hogy ócsárolj másokat? Hogy lekezelően beszélj bárkivel is?"


Persze csak akkor ha előtte biztos hogy kotványul nyilatkozott meg.

2018. febr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kerdezo nem allna le veled mert eletelen kis gyerkoc vagy te ahoz !
2018. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A mai társadalom egyre jobban átesik a fogadjunkelmindent píszí világába. Az a helyzet, hogyha valaki a saját hibája miatt betegesen túlsúlyos, az dagadt. Ha tetszik, ha nem. Ebben nincs semmi sértő, semmi bunkó. Ez egy egyszerű tény. Egyszerűen hihetetlenül álszentek és hazugok lettünk.

A szembesítés pedig jó. Jobb pár percnyi fájdalmas szembesítés, mint pár év múlva egy szívroham.

És nem, nem érdemli meg az illető a megalázást. Több ilyen emberre lenne szükség, akik egyenesen megmondják a tényeket és a véleményüket. Nem hazudnak, nem köntörfalaznak, nem szépítik teljesen feleslegesen a dolgokat.

(Mielőtt valaki beszólna, hogy nem tudom, hogy milyen: Épp edzem és fogyózok.)

2018. febr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát, azért csak óvatosan próbálkozz. Attól, hogy küldött két bikinis képet, még akár férfi is lehet.
2018. febr. 10. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!