Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarhat valamit, vagy kár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat valamit, vagy kár túlgondolni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, együtt járunk nyelvórára, 5en vagyunk a csoportban rajtam kívül mindenki nő.

Az egyik nőt korábban már ismertem vele elhülyéskedek, azonban ő egy anyuka szóval semmi komoly.

Azonban van egy velem egykorú csajszi akinek igaz kapcsolata van, kicsit flegma, elsőre úgy tűnne hogy lekezelő, de valójában csak ilyen stílusa van.

Néha összenézünk órán, most már egyre gyakrabban.. van hogy ő néz meg engem aztán összemosolygunk vagy akár összenevetünk.. és nem azon, hogy más bénázik hanem csak úgy ez a reakció, hogy találkozik a tekintetünk.

Nem mondom, hogy vibrál köztünk a levegő, de valami van.. legutóbb már mondta a tanár is, hogy ő nem bánja ha kapcsolatok szövődnek órán, de koncentráljunk az anyagra.. az egyik nő pedig mondta, hogy szerinte menjünk át a másik szobába és folytassuk kettesbe..

Ezt sem ő sem én nem vettük fel, de miközben a többiek rólunk tárgyaltak azért össze össze néztünk.. ezt követően ő eléggé kerülte a szemkontaktust, aztán az óra vége felé megint arra lettem figyelmes, hogy méreget.


Az az igazság, hogy van barátja több éve vannak együtt, együtt is laknak.

Az óra után kérdeztem tőle valamit és elkezdtünk beszélgetni majd félútig együtt mentünk haza, annak ellenére, hogy ő bringával volt én pedig gyalog.


Semmi komolyról nem volt szó, csak beszélgettünk.. órán vevő a poénjaimra nevet rajtuk, néha ő is kóstolgat, szóval ilyen kis "egojátszmában" vagyunk, csípem az ilyen csajokat, és nyilván tudja ő is magáról, hogy rendben van mint nő, egyértelműen vonzó számomra, azonban nem tartom fairnek, hogy belerondítsak a kapcsolatba főleg a pasijára nézve, viszont ha ő is adja magát és küldi a jeleket és ráadás úgy érzem, hogy van köztünk kémia akkor nem biztos, hogy el kellene szalasztanom őt mint lehetőséget..

Őszinte leszek, tegnap azon gondolkodtam, hogy kellene-e jobban nyomulnom rá.

Alapvetően küld jeleket.. de mégsem teljesen egyértelmű. Szóval azt nem tudom eldönteni, hogy csak a kapcsolata miatt nem közeledik jobban, vagy azért nem, mert annyira nem is érdeklem, csak ha van valaki a közelben akkor azzal jó flörtölgetni, és ennyi.


2018. júl. 24. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
A nők sosem tudják mit akarnak :D
2018. júl. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem imponál neki, hogy észrevetted, hogy flörtöl veled és viszonoztad is felé.

Azt, hogy ő ezt mennyire gondolja komolyan, az már más kérdés.

Én pl biztos, hogy nem flörtölnék/tem soha ha kapcsolatban voltam, de ez én vagyok.

Ha neked is tetszik, akkor próbáld meg esetleg elhívni valahova kvzni vagy ilyesmi, és ha elfogadja, belemegy, szerintem az már egyértelmü, h mit akar. De utána már te át tudod venni az irányítást, hogy te addig nem akarsz semmit, amíg kapcsolatban van.

Feltéve, ha nem csak alkalmi partnerként tekintessz rá.

2018. júl. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazság szerint mint nő tekintek rá, aki izgató.

Nem ismerem ahhoz kellőképpen, hogy tudjam akarok-e tőle kapcsolatot vagy sem.


Nálam elsődlegesen a vonzalom alakul ki, ha a kémia működik, és a szex is jó továbbá megértjük egymást akkor akarhatok kapcsolatot, addig sosem.

2018. júl. 24. 13:53
 4/6 anonim ***** válasza:
És mi van azokkal a nőkkel, akik szexet akkor akarnak, ha már kellően ismerik az illetőt, akinek szét teszik a lábukat? Ott megreked az ismerkedési fázis? :D
2018. júl. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Meg.

Helytelen szexuális kultúrával rendelkező nővel nincs értelme kezdenem.

Számomra elsődleges szempont a minőségi szexualitás, ha egy nő csak érzelmileg fejlett az nekem kevés. Ugyanis ha a szex nem működik akkor úgyis kilépek a kapcsolatból, ami egyértelműen érzelmileg negatívan érintené a nőt.


De ez most egy teljesen más kérdés, ne az életfilozófiámról beszéljünk. Vagyis beszélhetünk, de ha szeretnéd privátban folytathatjuk és megmagyarázom mit miért és hogyan gondolok, azonban nem akarok kommentháborút szítani.

2018. júl. 24. 14:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdekes.... Ha magamból indulok ki, én kapcsolatban is meg-meg engedtem magamnak, hogy más férfivel is úgymond flörtöljek. Sosem feltűnően, kicsit csipkelődős módon, mégsem gondoltam azt sosem komolyan. Szimplán csak annyi fiú barátom van, és szinte mindig csak azokkal vagyok körülvéve, és aki régóta ismer, az nagyon csak havernak tekint. Nincs tőle nő érzetem, néha jó azt feltornázni egy kis ilyennel :D
2018. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!