Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek akarhat egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek akarhat egy férfi összejönni olyan nővel aki egyáltalán nem is az esete?

Figyelt kérdés

A párommal kb. nincs bennünk semmi közös, és neki a baba arcú kis aranyos vékony szőke lányok jönnek be, és mindig ilyen barátnői voltak, én meg kicsit sem vagyok ilyen. Bulizni sem járok, és nem vagyok benne a vad dolgokba. Inkább komoly vagyok, a jövőm jobban érdekel, minthogy szórakozni járjak. Soha nem értettem, hogy mi tetszik neki bennem. Elmondása szerint neki mégis szerelem volt első látásra. Mostmár együtt vagyunk lassan fél éve, és kellemesen csalódtam. Nem gondoltam volna hogy ilyen jó kapcsolatom lehet vele. És vügülis találtunk olyan dolgokat, ami mindkettőnket érdekel. Viszont elég féltékeny vagyok néha az aranyos kis szőke lányokra és idegesít, hogy én soha nem leszek olyan, amilyen az esete. Szerintetek hosszú távon sülhet ki ebből bármi jó?

23N


2018. júl. 12. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Sülhet.
2018. júl. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A jobb nők visszautasították, hát maradtál te. Jobb mint a semmi.
2018. júl. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Hááát, nálunk is hasonló volt a helyzet, a nálam teltebb, vöröshajú lányok tetszettek neki mindig is, és végül dobott 2 év után indok nélkül, majd 1 hónapon belül összejött egy nálam teltebb, vöröshajú lánnyal.....

Persze lehet, hogy másnak nagyobb szerencséje lesz ilyen szituációban, nekem nem volt.

2018. júl. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
pont ez az hogy ő hajtottot el tök jó nőket azért hogy inkább velem lehessen. Akárkivel összejöhetett volna, de engem akart.
2018. júl. 12. 12:46
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha téged akar, akkor minek vakarod ott ahol nem viszket? :D Komolyan mondom... megy a sírás, hogy jaaaj nem szeret egy pasi sem. Vagy nem azért amilyen vagyok.. aztán meg ha azért szeret és ezt ki is mutatja akkor is megy a végtelen agyalás, hogy de biztos nem szeret.. Szedd össze magad. :)
2018. júl. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
nemtudom, nekem sose volt ilyen hogy esetem lett volna. minden nőben meg lehet találni a szépet, kivéve talán lendvai ildikóban.
2018. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

En már sok ilyet láttam. Van a pasinak egy ideálja és aztán találkozik egy teljesen nem bele illő növel aki elbűvöli őt. Semmi különös nincs ebben, nem kell összekeverni az idealizált képet ami a valóságban általában csak egy külsőt takar, egy képet és a valóságot amikor az ember egy hús-vér embert megismer, megismeri nem csak a külsőt hanem a külső és belső harmóniájából fakadó szépséget amely összességében messze felülírhatja az elképzeléseit.

Ha nem ilyet akart és mégis Téged választott az azt jelenti többre tart mint az ideálját.

2018. júl. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!