Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Olyan. Nagyszerű, ügyes, okos, jófej, belevaló, erős, bátor, intelligens, kemény, férfias, aktív, energikus, jópofa srácnak érzem magam. Miért utasít el a csajszi mégis?





Jó ha az ember pozitívan tekint saját magára, de ez eléggé önajnározás. Most ájuljunk el? A beképzeltség nem nyerő az életben. Vedd fel a listába a mérsékelt szerénységet is, tudjuk az az egyetlen hibád, csak ezért nem vagy tökéletes.
Fizikailag is közelítettél a csajhoz, vagy csak vártad, hogy a karodba omoljon.
Az nem lehet hogy csak álltatod magad? Az igazi én mindig átjön bármilyen maszkot is húzz, és ezt a nők megérzik.
Egyébként van annyi más nő is, keress egy másikat.















nem jössz be neki és kész.
mit kell ezen pörögni?
nem mindenkinek az ennyire tökéletes pasik jönnek be.
belekell törődni.





1:31 vagyok.
Először is nem értem, hogy egy ennyire tökéleter übermensch-nek mi szüksége van holmi egyszerű netezők véleményére. Ha önmegerősítést keresel tessék itt van:
Nyugi Béla, nem benned van a hiba, a csajra ráférne egy kényszerdzseki, még férfiként is alig bírok ellenállni a tökéletes férfias kisugárzásodnak, túl jó vagy neki, nem venné a lelkére, ha kisajátítana a másik 3 milliárd nőtől, és hogyan is versenyezhetne a Miss Universe és Playboy lányokkal! :)
Na most már jobb. Azért egy ilyen intelligens, vicces, jópofa, megunhatatlan embertől kretívabb riposztot várnék, mint hogy "Irigy vagy öcsém!"
Az igazi én mindig átjön. Mondhatsz bármilyen tulajdonságot, nem attól leszel az aki vagy mert azt mondod. Az egoizmus helyett inkább magabiztosságra lenne szükséged.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!