Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem a szép lányoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem a szép lányoknál is akkor?

Figyelt kérdés

Nemrégiben estem át azokon a változásokon külsőre vonatkozón, amelyek a gyerekkort váltják. Most, hogy már nem nézek ki annyira gyereknek és más lett az arcom, megnőttem több lánynak tetszem. Többen is kezdeményeztek már, és még többet hallottam vissza, hogy neki sem volnék ellenére stb.

Azok közül, akik kezdeményeztek bevallottan azért mert tetszem nekik, van egy "trófeám" aki elég híres lány a szépsége miatt. Hogy miért nem lett vele több? Hát mert itt jön képbe a baj. Félénk vagyok, gyáva is, és még mellé visszahúzódó is.

Tetszik is egy másik hasonló szintű lány, de idősebb is nálam egy évvel meg neki még lehet ugyanaz a régi kisfiú vagyok, így duplán nem merem megpróbálni. Nincs barátja, pedig lehetne, ami azt sugallja, hogy nála nem üti meg senki azt a bizonyos lécet.

Ti mit tennétek a helyemben?



2018. júl. 21. 13:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Istenem.... :)))


Maskor a tini kategoriaba irj, mert te meg nagyon messze vagy a felnottol. Amugy a vesszok hasznalatat kene atnezned a tankonyvekben, mert szinte minden mondatodban "elgepelodott a sietestol". ;DDD

2018. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Jól vannak a vesszők, drágám. :)
2018. júl. 21. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!