Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem a szép lányoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem a szép lányoknál is akkor?

Figyelt kérdés

Nemrégiben estem át azokon a változásokon külsőre vonatkozón, amelyek a gyerekkort váltják. Most, hogy már nem nézek ki annyira gyereknek és más lett az arcom, megnőttem több lánynak tetszem. Többen is kezdeményeztek már, és még többet hallottam vissza, hogy neki sem volnék ellenére stb.

Azok közül, akik kezdeményeztek bevallottan azért mert tetszem nekik, van egy "trófeám" aki elég híres lány a szépsége miatt. Hogy miért nem lett vele több? Hát mert itt jön képbe a baj. Félénk vagyok, gyáva is, és még mellé visszahúzódó is.

Tetszik is egy másik hasonló szintű lány, de idősebb is nálam egy évvel meg neki még lehet ugyanaz a régi kisfiú vagyok, így duplán nem merem megpróbálni. Nincs barátja, pedig lehetne, ami azt sugallja, hogy nála nem üti meg senki azt a bizonyos lécet.

Ti mit tennétek a helyemben?



2018. júl. 21. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Örülnék a hatalmas mázlinak, hogy a nők kezdeményeznek nálam. Amúgy tini kategória.
2018. júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az volna, ha nem lennék már majdnem 21 éves. Ez lemaradt.
2018. júl. 21. 13:36
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Mert 20 évesen nőttél meg. Értem.
2018. júl. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A szívedre hallgass batya, azt sosem fogod megbánni, még ha rosszul is sülne el adolog. Legfeljebb te is elkezded megfizetni azt a bizonyos tanulópénzt, slami egyébként szükséges ahhoz, hogy később tapasztaltabb legyél.
2018. júl. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%
En a helyedben nem a tukrot bamulnam, hanem inkabb olvasnek, tanulnek. Tudod, letezik millio sokkal fontosabb, ertekesebb dolog is a szepsegnel, meg a dugasnal. Szanalmasan sekelyes vagy, az a helyzet.
2018. júl. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 próbálokkedveslenni ***** válasza:
Nem az életkortól leszel felnőtt. Te még gyerekként gondolkozol, tehát a tinik hamarabb megértenek.
2018. júl. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Túl sokat aggódsz. Vki azt mondta, az élet nem feladat, hanem lehetőség. Lépd túl a korlátaid. Érezd magad méltónak, hogy barátnőd legyen; meg h egyáltalán vki szóbaálljon veled. Nem vagy kevesebb senkinél.
2018. júl. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Inkább az eszemre szoktam hallgatni mint a szívemre, az eszem szerint pedig elég kevés vagyok hozzá. Nem tudok ilyen magabiztosan vélekedni magamról, sem az életről.


5-ös!

Te honnan veszed, hogy nem olvasok meg nem tanulok? Miből gondolod, hogy csak a dugáson jár az eszem? Nem is ismersz, egyébként meg tanulok. Nem tudom miért baj az neked ha 20 évesen érdekelnek a lányok, és valamennyire foglalkozom magammal. Egyáltalán nem vagyok sekélyes, és semmi közöd hozzá, hogy ki miért tetszik meg miért nem. Feltettem egy kérdést, ha neked valami ennyire fáj, hogy így belém kötöttél akkor tartsd meg magadnak mert engem nem érdekel a te véleményed.

2018. júl. 21. 14:56
 9/12 anonim ***** válasza:

Honnan veszem, hogy sekelyes vagy? Mert minden mondatodban csak a megjelenessel foglalkozol, az van magasan az elso helyen, es nem a szemellyel magaval, meg a belso ertekeivel. A tanulast meg nem csak emiatt javasoltam, hanem a helyesirasod miatt is.

Ha kerdeztel, viseld el az oszinte velemenyt.

2018. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen, számomra a megjelenés nagyon fontos, és mindenki számára, max nem tudatosan. Mivel nem ismerem ezért nem dönthetek egyből a személyiségéről, te ostoba... Csak a külseje alapján először.

Nem véleményt kértem magamról meg a helyesírásomról, de hát ezt te nem fogtad fel. Érdekes módon a 7-es válaszoló vagy Szdg megértette a lényeget.

Apropó helyesírás, még te beszélsz pont nekem? :))

Mutass nekem több helyesírási hibát a kérdésben! Ha van is egy-kettő az esetleg elgépelés miatt van mert siettem, de nem az alapvető helyesírás hiánya miatt.

2018. júl. 21. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!