Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikosarazott életem szerelme....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikosarazott életem szerelme. Most mit tegyek? Hogyan szépüljek meg? Komolyan.

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Kezdjük az alap dolgokkal:


-Fiú vagy vagy lány?

-Hány éves vagy?

-Egy kép sokat segítene


Ha a 3 dolog közül 2-t teljesítesz, beszélhetünk. Felezőt, telefont, közönségsegítséget nem használhatsz, de passzolni lehet.

2010. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Maradt 3.5 milliárd ellenkező nemű. Ne búsulj.
2010. jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nyilván (már) nem szeret téged úgy, ahogy gondolod. Ez van sajnos. Azonban fontos, hogy miatta ne változtass a külsődön, maradjál meg önmagad.
2010. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Senki sem érdemli meg a könnyeidet, aki pedig megérdemli, az nem fog sírásra késztetni. :)
2010. jún. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

emelot fővel, mosolyogva járj. az ember tényleg nemtudja elképzelni mire nemképes a sok mosolygás, amíg ki nem próbálja. nekem volt egy ilyen időszakom(nem is olyan régen) amikor az első szerelmem egy szó nélkül lelépett. mindenhova lehajtott fejjel jártam szomorú voltam blablabla.aztán csomóan mondták hogy járjak már vidámabban, megtettem, és pl sokkal több fiú fordul meg utánam.

egy emberen vagy túl, gondolom fiatal vagymég, előtted az eggggész élet.

16/L

2010. jún. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
informácio hiány van... a nem tél fontoss lenne
2010. jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
lány vagyok 18. és az illető diplomás. lehet ezért?
2010. jún. 19. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!