Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kikosarazott, de még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Love,smile,have fun kérdése:

Kikosarazott, de még mindig tetszem neki. Mit tegyek hogy minél hamarabb összejöjjünk? 14/L

Figyelt kérdés
A fiú szerelmet vallott én beleszerettem,lebetegdtünk,én kórházban kötöttem ki..a pasi nem várt meg,becsajozott.. kérdeztem hogy miért azt mondta,hogy midnig mást érzett irántam és már régen nem látott(2hete). közölte velem hogy még minidg tetszem neki és ezen semmi sem változtat,sőt reméli hogy valamikor majd szorosabb szálak fűznek minket össze.. most erre mit lépjek? így aztán tényleg könnyebb elfelejteni-.- de barátok maradunk és éljük tovább az életünket. jöhetnek a tanácsok;) köszi előre is..
2010. szept. 16. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
semitt hagyd a francba, csak kihasznál
2010. szept. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de még szeretem:$
2010. szept. 16. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Még kislány vagy, nem veszed észre, hogy csak kihasznál.
2010. szept. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és akkor hogy leckéztessem meg:D? mert én nem hagyom annyiban(H):D
2010. szept. 16. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!