Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélye a pasinak a lánynál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye a pasinak a lánynál, ha kicsit alacsonyabb?

Figyelt kérdés
Lányok segítsetek, ti hogy gondoljátok??:) Köszii
2008. nov. 1. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Egy kis magasságkülönbség nem szokott problémát okozni. Én magas lány vagyok (177 cm), így gyakran szembesültem azzal hogy a pasik alacsonyabbak voltak nálam. És sose utasítottam el senkit azért mert pár centivel alacsonyabb volt nálam, nem az számít.:)
2008. nov. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
szerintem nincs nagyon.legalábbis nálam, nekem volt egy alacsonyabb pasim, szerettem is, de tudtam, hogy nem tudnék soha együtt élni a tudattal, h egy magassarkút se vehetek fel
2008. nov. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam van esélye. Nekem egyszer volt velem egy magas barátom (165 cm vagyok, és egy randinkra magassarkúban mentem. De nem éreztük cikinek, hogy én vagyok így a magasabb. Én járnék nálam alacsonyabb sráccal. Szerintem rengeteg olyan dolog van, ami ennél sokkal fontosabb.
2008. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszadó vagyok. Úgy értettem az egy magas barátomat, hogy velem egy magas, tehát ugyanolyan magasak voltunk. Bocsi, az előzőért, csak egy kicsit fáradt vagyok, és kivételesen nem olvastam vissza.
2008. nov. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én ex-férjem is alacsonyabb volt nálam.Mikor megismerkedtünk egyforma magasak voltunk,aztán én még nőttem kicsit.Sose volt gond,a magassarkút én úgysem bírom viselni.Az mondjuk elég érdekes volt,hogy mikor az esküvői műtermi képeket készítette a fotós az exemnek 2 szaknévsort rakott a drapéria alá,hogy arra álljon.

2008. nov. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utsó válaszadó vagyok.Ja és nem a magasságunk miatt váltunk el. :o))
2008. nov. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2008. nov. 1. 23:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, mennyi az az ugyanannyi.. Mert ha pl. mindkettő 180 cm, az nem gáz, de ha 160 cm, az szerintem már igen..
2008. nov. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!