Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az osztálytársamnak is van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztálytársamnak is van egy 19 éves barátja már egy ideje, akkor nekem miért nem lehet?

Figyelt kérdés

én is egy 19 éves pasit szemeltem ki magamnak...: )

lehet, h a pasik nem mindig buknak a fiatalabb lányokra? lehet, h nekik 17-től kezdődik az "lánynézés"

(15(lány)


2008. nov. 1. 20:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
az avgyok akinek 22 éves barátja van.Nem csak beszélgetni szoktunk képzeld.:SSzexelni is.Jah és én 16 éves vagyok.
2008. nov. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
és ezt miért kell, hogy tudjam? xD
2008. nov. 2. 21:03
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem válassz a saját korosztályodból pasit. Nem kell csak divatból ilyen idős fiúkat keresni. Ahogy látom, ezen az oldalon is sokan felhasználták a lehetőséget, hogy kicsit felvágjanak az 5-6-7 évvel idősebb barátjukkal..
2008. nov. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ez egy hülyeség. Volt velem egykorú barátom is, és jelenleg 19 éves barátom van... a 15 éves is szerethet teljes szívéből, és a 19 éves is leszarhat:D Szóval egyáltalán nem életkor függvénye...egyébként manapság már a nagyon vagány 15-16 éves fiúknak sem elég a kézfogás...azt sem tudják, mi micsoda, de menőzni mindig muszáj valamivel.
2008. nov. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

jahjah milyen igaz!:@

am nekem tetszik az a srác és nem divatból szeretnék vele lenni:D

2008. nov. 3. 14:56
 16/16 anonim ***** válasza:
hihi. ÉS mázli, 14 éves ,hogy nem feküdtél le vele, mert rosszabbik esetben az még erősen megrontás. És ha anyud, vagy apud, vagy valamely rokonod berág, mert nem tetszik neki, szegény srácot fel is jelenthetni...
2008. nov. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!